Z-Core PM

£28.99

Neturime

Kategorija:

Z-Core PM

Nors jūs miegate, MusclePharm ® Z -Core PM™ sunkiai dirba, kad padėtų jums miego fazės metu maksimaliai atsistatyti po sunkios treniruotės, o ZMA (cinkas, magnis, vitaminas B6) maitina Jūsų kūną. Sportininkai profesionalūs ir ne tik- turi prailginti savo miego laiką, nes prastas, neramus miegas neigiamai veikia jūsų darbingumą kitą dieną. Štai kodėl verta naudoti MP Z -Core PM™.

Tai pažangiausia anabolinių mineralų formulė turinti sudėtyje vaistinė ožragės (Fenugreeko) ir Melatonino, kuris padeda užtikrinti geriausią įmanomą miego kokybę. Kartu su efektyvesnių miegu, Jūs gaunate didesnę naudą, kuri apima padidėjusį testosterono lygį ir tikslingesnį raumenų augimą ir atsigavimą miego fazės metu.

Z -Core PM™ suteikia galimybę Jūsų kūnui išgydyti nuo intensyvių treniruočių padarinių. Sekančią dieną Jūs pabusite su naujomis jėgomis ir jausitės apilsėjęs ir atsigavęs kaip niekada ligi šiol.

Cinko privalumas, jis turi plačių fiziologinių ir medžiagų apykaitos privalumų, o trūkumas mažas (IGF -1) kiekis ir augimo hormono lygis kraujyje, taip pat cinkas stiprus antioksidantas. Tyrimai taip pat parodė cinko ir natūralaus testosterono lygio pakilimo sąsają.

Magnis, buvo įrodyta, kad padidina laisvo ir bendro testosterono lygį, tiek sėslių žmonių, tiek profesionalių sportininkų.Magnis taip pat veikia kaip neįtikėtinai geras raumenų atpalaiduotojas.

Varis veikia sinergiškai su cinku. Naujausi tyrimai rodo, kad varis ir cinkas sujungti kartu sinergiškai optimizuojant natūralų testosterono lygį.

Vaistinė ožragė (fenugreeko ekstraktas) gali turėti teigiamą poveikį fiziologinių aspektų libido ir smarkiai sustiprinti seksualinį susijaudinimą ir pagerinti orgazmą. Jis taip pat gali padėti padidinti raumenų jėgą, energiją ir apskritai jausitės geriau, taip pat išlaikysite normalų testosterono lygį.

Melatoninas veikia kaip ” energijos antioksidantas “. Melatonino vartojimas prieš miegą leidžia pagerinti miego kokybę ir 100% atsipalaiduoti raumenims. Kai Melatoninas naudojamas sporto dieną jis gali pakeisti oksidacinį stresą, pagerinti imunitetą ir lipidų apykaitą, galiausiai vedantis į geresnę savijautą.

“MusclePharm Z-CORE PM” (60 kapsulė)

Grynasis kiekis: 71,19 g. (1 kapsulėje 186,5 mg.).

Sudedamosios dalys/sudėtis: vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas); varis (Vario glicinatas); magnis (magnio acetatas); cinkas (cinko L-aspartatas); melatoninas; Vaistinė ožragė (trigonella foenum greacum); tirštiklis želatina (E 441) vanduo, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio stearatas (E470b).

1 kapsulėje RMV
 Vitamin B6  3 mg 214,29 % (RMV 1,4 mg)
Varis 10 mg 1000 % ( RMV 1 mg)
Magnis 113 mg 30,13 % (RMV 375 mg)
Cinkas 7.5 mg 75 % (RMV 10 mg)
Patentuota Trigonella foenum Greacum forma ištrauka iš 50% saponinų 50 mg *
Melatoninas 3 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*– referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą sportininkams skirtą miegą gerinti vartoti 1-2 kapsules per dieną vyrams ir po 1 kapsulę per dieną moterims, pageidautina esant tuščiam skrandžiui, 30-60 minučių prieš miegą.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: nerekomenduojama jei esate nėščia, žindote kūdikį, jaunesniems nei 18 metų amžiaus, arba, jei turite bet kokį žinomą ar įtariamą blogą sveikatos būklę, ir / arba vartojate bet kurį receptą vaistą (-us). Negalima naudoti kartu su alkoholiniais gėrimais, kai vairuojate automobilį ar dirbant su mechanizmais. Pasitarkite su gydytoju, jei naudojate daugiau nei 4 savaites.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Z-Core PM”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *