maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FEN Elite Hypo Drink Elite Hypo Drink yra idealus gėrimas sportuojantiems. Šis gėrimo koncentratas yra skiedžiamas su van.. FEN Product #: FEN_hypo_drink Regular price: $19.00 $19.00 80
MusclePharm Amino 1 (50 porcijų)

FEN Elite Hypo Drink

Elite Hypo Drink yra idealus gėrimas sportuojantiems. Šis gėrimo koncentratas yra skiedžiamas su vandeniu ir yra išgaunamas puikaus skonio gerimas. Iš vienos pakuotės Elite Hypo Drink yra išgaunama 50 litrų gėrimo.

Gamintojas: FEN
Talpa:
* Skonis:
- +
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra

Kaina: 39.10€

Pažymėti

Palyginti

Elite Hypo Drink –  idealus gėrimas sportuojantiems. Šis gėrimo koncentratas yra skiedžiamas su vandeniu ir yra išgaunamas puikaus skonio gerimas. Iš vienos pakuotės Elite Hypo Drink yra išgaunama 50 litrų gėrimo. Elite Hypo Drink gėrimas suteikia energijos ir atstato mineralines medžiagas, kurios esant fiziniam aktyvumui yra prarandamos. Elite Hypo Drink yra hipotoninis gėrimas, todėl su juo gaunamos medžiagos yra geriau rezorbuojamos. Jūsų organizmui reikia skysčių ir angliavandenių, kuriuos jis įsisavintų kaip galima greičiau. Treniruotės metu angliavandeniai greičiausiai įsisavinami geriant skystį, kuriame angliavandenių dalis yra apie 7 %. Netekus 2 % skysčių organizme, treniruotės efektyvumas mažėja 20-40 %, netekus 4 % - prasideda raumenų veikos sutrikimai. Nukritus natrio koncentracijai, prasideda kraujotakos nepakankamumas, nukritus kalio koncentracijai – raumenų silpnumas, širdies veiklos sutrikimas, nukritus magnio koncentracijai – raumenų spazmai. Didelio fizinio krūvio metu, raumenys didina gliukozės poreikį ir įsisavinimą iš kraujo. Todėl ypatingai svarbu palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Sumažėjus gliukozės koncentracijai kraujyje pasireiškia hipoglikemijos požymiai: sumažėja darbingumas, atsiranda alkio pojūtis, nerimas, padažnėja širdies darbas, atsiranda silpnumo jausmas. Lygininat mineralinį vandenį, sultis arba izotoninius gėrimus, skysčiai greičiausiai yra atstatomi vartojant hipotoninius gėrimus. Skystis yra įsiurbiamas į kraują. Tai paaiškinama tuom, kad hipotoninis gėrimas turi mažesnę mikroelementų koncentraciją lyginant su kraujyje esančia mikroelementų koncentracija ir dėl to skystis yra labai greitai rezorbuojamas. Energijos gavyba yra tiek pat svarbi kaip ir greitas skysčių atstatymas. Gliukozė, fruktozė yra greitai absorbuojami ir panaudojamas raumenų susitraukimui bei energijos atkūrimui. Maltodekstrinas yra lėčiau absorbuojamas ir garantuoja energijos gamybą sporto pabaigoje, kad neatsirastų gliukozės stygiaus. L-karnitinas skatina riebalų rūgščių transportą į lasteles ir todėl pagreitina energijos gamybą skaidant riebalus.

Vartokite Elite Hypo Drink kiekvienos treniruotės metu ir po jos. Jūs būsite garantuoti, kad Jūsų raumenys gaus pakankamą kiekį gliukozės, organizmas bus aprūpintas pakankamu kiekiu vandens ir mineralinių medžiagų.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

Grynasis kiekis: 1000 ml.

Maistingumas 100 ml ir porcijoje (15 ml)

RPN*porcijoje (15 ml)

Energetinė vertė

 

 

 

1420,50 kJ / 213 kJ

343,50 kcal / 51,5 kcal

 

Baltymai

 

1,08 g / 0,16 g

-

Angliavandeniai

 

73,60 g / 11,04 g

 -

Riebalai

 

0 g / 0 g

 -

L-karnitinas

 

120 mg / 18 mg

 -

Taurinas

 

1000 mg / 150 mg

 -

Glicinas

 

500 mg / 75 mg

 -

Natris

 

600 mg / 90 mg

-

Kalis

 

200 mg / 30 mg

1,5 %

Magnis

 

60 mg / 9 mg

2,4 %

Kalcis

 

40 mg / 6 mg

0,75 %

Fosforas

 

100 mg / 15 mg

2,14 %

Chloridas

 

890 mg / 133,5 mg

16,68 %

*RPN - rekomenduojama paros norma

Sudedamosios dalys: invertuotas sirupas, vanduo,maltodekstinas, taurinas, glicinas, L - Karnitinas, frutozė, magnio citratas, natrio chloridas, kalio chloridas, kalio laktatas, kalio divandenilio fosfatas, kvapiosios medžiagos, saldikliai: sukralozė E955, E950 acesulfamas K, konservantas: kalio sorbatas E202, citrinos rūgštis E330, E300 askorbo rūgštis, 

Dažikliai: sintetinis raudonasmaistinis dažiklis azorubinas E122, sintetinis mėlynas maistinis dažiklis brilijantinis mėlynasis FCF E 133.

Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti vartokite po 15 ml Elite Hypo Drink gėrimo, išmaišydami 900 ml vandens. Paruoštą gėrimą rekomenduojama gerti 2-3 kartus per dieną. Paruoštą gėrimą reikia išgerti per 24 valandas.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Dėmėsio! PRIEŠ GĖRIMO RUOŠIMĄ BŪTINA 10 SEKUNDŽIŲ SUPLAKTI!