maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition Shark cartilage .. Mega Pro Product #: shark_cartilage Regular price: $18.17 $18.17 2
Mega Pro Nutrition Shark cartilage (100 kapsulių)

Mega Pro Nutrition Shark cartilage

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
- +

Kaina: 21.99€

Pažymėti

Palyginti

Shark Cartilage (ryklio kremzlės) - chondroitino sulfato, gliukozamino, kolageno ir kitų medžiagų, reikalingų ir žmogaus kremzlėms. Taip pat yra ir kaulams reikalingų mineralų - kalcio ir fosforo. Ryklio kremzlės yra mukopolisacharidų kompleksas, kurių sudėtyje yra baltymo kolageno ir gliukozamino bei chondroitino. Nuo jų priklauso tinkama sąnarių struktūra ir lankstumas. Taip pat ryklio kremzlės turi baltymų, kalcio ir fosforo, reikalingų kaulams ir dantims.Ryklių kremzlės sukaupia organinės sieros, mikroelementų cinko, mangano, vario, molibdeno, titano, stroncio. Manoma, kad ryklių kremzlės turi imuninę sistemą stimuliuojantį ir uždegimą mažinantį poveikį. Kol kas dar nėra rimtų mokslinių tyrimų, patvirtinančių šiuos teiginius. Remiantis teiginiu, kad rykliai retai serga vėžiu, laboratoriškai ir tiriant gyvūnus aiškinamasi, kaip ryklių kremzlės galėtų slopinti vėžio augimą. Viena iš teorijų yra ta, kad kremzlės neturi kraujagyslių, todėl jose gali būti medžiaga slopinanti naujų kraujagyslių susidarymą (angiogenezę) ir taip stabdanti vėžio augimą. Tačiau kol kas nėra klinikinių tyrimų, kurie patvirtintų šią teoriją ir pagrįstų ryklių kremzlių vartojimo naudą žmonėms, sergantiems vėžiu. Dažniausiai maisto papildų su ryklių kremzlėmis rekomenduojama vartoti sąnarių stiprinimui.

Maisto papildas kapsulėmis

Grynasis kiekis: 100 kapsulių.

Sudedamosios dalys 1 kapsulėje ir  porcijoje (3 kapsulėse)
Ryklio kremzlė 500 mg / 1500 mg

 

Sudedamosios dalys: 100 % gryna ryklio kremzlė, kieta želatininė kapsulė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga, magnio stearatas E 470b.

Vartojimas: suaugusiems kaip maisto papildą vartoti  po 3 kapsules tris kartus per dieną su maistu, užgeriant stikline vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.