Papildai masės didinimui

Gaineriai (papildai masės didinimui) – tai specialūs papildai masei bei raumenims. Naudojami šie papildai padeda atletams kiek įmanoma greičiau padidinti raumenų masę! Šis produktas jau kuris laikas yra plačiai naudojamas viso pasaulio kultūristų bei sportininkų, kuriems aktualu jų kūno forma bei masė. Papildai kūno masei didinti pateikiami kokteilių pavidalu, todėl juos patogu naudoti tiek, jei aktualu raumenų masės auginimas namuose, tiek sporto salėje, tiek prieš treniruotes ar vykstant į darbą. Tokiuose svorį didinančiuose preparatų kokteiliuose yra didelis angliavandenių, baltymų bei sveikų riebalų kiekis, užtikrinantis, kad organizmas gautų visko, ko reikia greitam raumenų auginimui!

Siekiantiems padidinti savo jėgas bei raumenų masę, priaugti svorio ar apskritai pakeisti visą savo kūną, sporto papildai masei kaip tik Jums! Suteikdami kūnui visas reikalingas maisto medžiagas, papildai masės didinimui neapsunkina bendros atleto savijautos: jis jaučiasi energingas, gali toliau sėkmingai sportuoti, nekenkdamas savo sveikatai, normaliai raumenų veiklai, tuo pat metu greičiau formuodamas tobulai atrodantį kūną.

Papildai raumenų auginimui ir masei:

  • mūsų siūlomi maisto papildai sportui skirti auginti masę;
  • taip pat šie papildai skirti svorio auginimui;
  • padeda atsikratyti nuovargio, todėl treniruotės metu jausitės energingi;
  • papildai masės didinimui sumažina riziką irti raumenims;
  • platus pasirinkimas: papildai svoriui auginti, papildai (baltymai) liesai raumenų masei augintipapildai masei ir jėgai.

Pabrėžiame – papildai masei ir raumenims ar bet kokie kiti sporto papildai jokiu būdu nėra maisto pakaitalas. Pradėjus naudoti papildus, juos būtina suderinti su kasdienio maisto racionu. Tik tokiu būdu bus pasiekta norimų rezultatų.

Žinoma, reikia nepamirši, kad maisto papildai masei yra skirti ir Jūsų mitybos sustiprinimui, suteikiant tokių maistinių medžiagų, kurių negalite gauti įprastai iš maisto produktų. Pabrėžiame – papildai masei ir raumenims ar bet kokie kiti sporto papildai jokiu būdu nėra maisto pakaitalas. Pradėjus naudoti papildus, juos būtina suderinti su kasdienio maisto racionu. Tik tokiu būdu bus pasiekta norimų rezultatų.

Norintiems gyventi sveikai ir siekti dar aukštesnių tikslų, siūlome itin kokybiškus maisto papildus masės auginimui. Preparatus sportui gera kaina galima įsigyti internetu. Vykdome užsakymus ne tik visoje Lietuvoje (Papildai masės didinimui Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ar kt.), bet ir siunčiame produktus į visas Europos šalis.

Rezultatų: 1