BPI Power Series Creatine Alkaline

£19.35

  • Didesni raumenys
  • Didesnė jėga

Neturime

Kategorija:

Creatine Alkaline™

  • Didesni raumenys*†
  • Didesnė jėga*†

Creatine Alkaline™ yra kreatino monohidratas ir kreatino hidrochloridas. Kreatino monohidratas plačiausiai ištyrinėta ir patikimiausia kreatino forma, paremta šimtais tyrimų. Kaip galima puikų papildą padaryti dar geresniu? BPI Sports mokslininkų komanda išsprendė šią sporto mitybos dilemą panaudodami pH Sorb™, unikalią rūgštingumą reguliuojančią technologiją. Yra žinoma, jog kreatinui patekus į skrandį jis gali tapti nestabilus ir skilti į kreatininą, potencialiai pavojingą bioproduktą. Šį procesą sukelia skrandyje esanti rūgštinga, žemą pH turinti terpė. pH-Sorb™ sukurta tam, kad reguliuotų terpės rūgštingumą, padarydama ją arti neutralios terpės, kas sustabdo kreatino virtimo į kreatininą procesą taip padidinant kraetino absorbciją. Tačiau BPI Sports mokslininkai čia nesustojo. Kreatino monohidratas galbūt ir „karaliu“, tačiau yra dar viena, naujausia, kreatino forma – kreatino hidrochloridas. Kombinacija šių dviejų elementų gali sukurti neįtikėtiną raumenų auginimo formulę, bei rezultatus. *†

Rekomenduojamas vartojimas: kaip maisto papildas gali būti vartojamas nieko nevalgius arba kartu su maistu. Pradedantiesiems: vartoti vieną porciją (2 kapsules) per dieną, prieš treniruotę arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas. Pažengusiems atletams: vartoti vieną porcija (2 kapsules) prieš treniruotę, galima vartoti 1-3 porcijas per dieną (2-6 kapsules) arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas.

Įspėjimas: Neskirtas vartoti asmenims, kuriems nėra 18 metų. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Nevartoti daugiau nei 8 savaites iš eilės. Prieš vartojant pasikonsultuokite su savo sveikatos specialistu, ypač jei naudojate vaistus, sergate, esate nėščia, maitinate krūtimi arba planuojate nėštumą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

† Kai yra kombinuojama su su teisinga mityba ir treniruočių režimu. Teiginiai paremti nepriklausomais ankstyvos stadijos, trečios partijos in vivo/in vitro mėginių moksliniais atradimais kiekvienam ingridientui.

* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

BPI Sport CREATINE ALKALINE

(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 kaps. (vienoje porcija – 2 kaps.).

Sudedamosios dalys: kreatinas (kreatino monohidratas ir kreatino hidrochloridas). pH-Sorb šarminė technologija (magnio citratas, kalcio citratas, natrio citratas, kalio citratas, stearino rūgštis, kalio hidroksidas, E470, natrio karboksimetilceliuliozė (E466), natūralus vaškas). Magnio stearatas (E570), lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio oksidas (E551), kalcio fosfatas (E341), titano oksidas (E171), dažiklis (E133).

2 kapsulėse RMV
Kreatinas (kreatino monohidratas ir
kreatino hidrochloridas)
1500 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: Sporto dienomis gerti vieną kapsulę prieš treniruotę ir vieną kapsulę iškart po treniruotės. Ne sporto dienomis gerti vieną kapsulę po pietų/vakare.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėję 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prostatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: BPI sports, 3149 SW 42 St Hollywood, FL 33312, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BPI Power Series Creatine Alkaline”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *