Mega Pro Nutrition Cell Stuff

£43.49

Neturime

Kategorija:

Jei norite sustiprinti savo veiklą sporto salėje ir įgyti rimtą vizualų dydį, tada CELL STUFF yra jūsų pasirinkimas. Mes kalbame apie rimtą dydį, o ne riebalus iš cukraus pakrautus kreatino produktus. Mes naudojame geriausius ir labiausiai pažengusius kreatino mišinius įskaitant kreatino etilo esterį ir kreatino malatą, kuris yra patentuotas iš molekulės, kuri buvo ištirta ir įrodyta, kad padidina jėgą tik po 2 savaičių naudojimo. Tai susijungia su stipriu azoto oksido stiprinimo mišiniu ir insulino pakelėju, kurie padaro CELL STUFF tiekimo sistemos veiksmus pagal galingiausia apimties formule kokia yra.

Tiekimo sistema:

CELL STUFF naudoja unikalią pristatymo technologiją, kuri paspartina absorbciją be jokio nepageidaujamo gliukozės vartojimo. CELL STUFF naudoja laiko išleistą azoto oksido stiprintuvą ir insulino pakėlėją, kad kreatinas veiksmingai keliautų į raumenų audinius per savo “galimybių langa”, esantį tiesiogiai prieš ir iškart po treniruotės. Taip pat galite tikėtis neįtikėtino pumpavimo iš NO skatinimo komplekso, kuris padės padidinti jūsų energijos lygį treniruoklių salėje. CELL STUFF taip pat turi specializuotą lopšį angliavandenių, kurie leidžia greitai papildyti glikogeną ir greičiausiai absorbuoja raumenis maisto medžiagomis. Šis mišinys yra sukomplektuotas su optimaliu angliavandenių sudėties santykiu, maltodekstrinas ir cukrus iš farmacijos laipsnio dekstrozės. Šis mišinys leidžia smarkiai padidinti anabolinį insuliną per paprastą cukraus ryšį su maistinių medžiagų skolinimosi poveikiu “didelės molekulinės masės” angliavandenių.

3 Kreatino Formos:

CELL STUFF naudoja 3 įvairių formų kreatino formas šios pažangios formulės gali padėti prisotinti raumenų audinius, kaip niekas kitas. CELL STUFF turi keletą iš labiausiai technologiškai pažangių formų kreatinų, įskaitant kreatino etilo esterį, trikreatino malatą kaip trikreatino matricos aukščiausia sunaudotoją. Mes nepamiršom kreatino monohidrato, išbandyta ir teisinga forma, kuri davė patvirtintų rezultatų vėl ir vėl. Pristatymas šių trijų skirtingų formų į jūsų organizmą, duos nuoseklų kreatino potvynį į raumenų audinius su nepertraukiama poveikiu per visą dieną.

Grynasis kiekis: 454 g.

Maistingumas porcijoje (15g)
Energetinė vertė 53,3 kcal
Baltymai 5,07 g
Angliavandeniai 8,16 g
Riebalai 0 g
Tri –  kreatino malatas 938 mg
Kreatino etilo esteris 1 575 mg
Kreatino monohidratas 1 988 mg
Argininas AKG 375 mg
Taurinas 1 500 mg

 

Sudedamosios dalys: maltodekstrinas, dekstrozė, fruktozė, kreatino monohidratas, kreatino etilo esteris, taurinas, kreatino malatas (AKG), argininas, kalio fosfatas E 341, magnio sulfatas, kalcio karbonatas, natrio chloridas, natūralūs ir dirbtini skoniai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, sacharinas.

Vartojimas: suaugusiems, kaip maisto papildą vartoti po 1 maišelį (15 g) du kartus per dieną (prieš ir po fizinio krūvio).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mega Pro Nutrition Cell Stuff”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *