Arnold Iron Cre3

£31.99

  • Pažangi kreatino technologija kartu su ION-3 nitratais.*
  • ION-3 nitratų technologija: patobulintas kreatinas.
  • Užsiaugink daugiau masės bei jėgos. Naudok Iron Cre3 šiandien!*

Neturime

Kategorija:

Pažangi kreatino technologija kartu su ION-3 nitratais.*

Patirk intensyvias ir ilgai besitęsiančias treniruotes!
Padidėjęs galingumas bei jėga. Pilnesni raumenys.

Iron CRE3, yra pirmasis pasaulyje molekuliniame lygyje modifikuotas kreatinas ir yra veiksmingesnis nei „įprastinis kreatinas“. Efektyvi dozė yra dešimt kartų mažesnė nei įprastinio kreatino monohidrato. Iron CRE3 papildo kreatino atsargas raumens skaidulų viduje, kas padeda auginant raumenis ir nesuteikia kūnui ištinusių ir minkštų raumenų vaizdo. Jūs gausite neįtikėtiną raumenų gyslotumą bei stiprų užpumpavimą, tokį kokio visi norime! Kai jūsų raumenys taps užpildyti kreatinu ir išliks užsipumpavę valandų valandas, jūsų atletinis pajėgumas taps atletiniu dominavimu. Sunkiai besitreniruojantiems atletams reikia naujovių kreatino moksle tam, kad padėtų treniruotis serija po serijos su nemažėjančiu intensyvumu. Pralaužk savo treniravimosi plato fazę!

ION-3 nitratų technologija: patobulintas kreatinas.
Pagamintas iš U.S. patento laukiančiu kreatino nitratų.

Pristatomas mokslinis laimėjimas: molekuliniame lygyje modifikuotas kreatinas, geriau žinomas kaip „supe kreatino“ nitratas. Sukurtas pagal pažangiausią ION-3 Nitratų Technologiją, Kreatino Nitratas yra gerai tirpstančios azoto rūgšties ir kreatino junginys. Azoto rūgšties dėka kreatino molekulės gali daug efektyviau patekti į raumenis. Dėl gero tirpumo vandenyje, universitetinė studija parodė, kad Kreatino Nitratas yra pranašesnis už Kreatino Monohidratą ir kitas kreatino formas. Ši formulė vienu metu gali padidinti azoto oksido ir ATP kiekį kūne. Nitratai dėl sukelto didesnio kraujo plūdimo į raumenis atveria kelius kreatinui bei kitoms maisto medžiagoms patekti į raumenis, ko pasekoje padidėja raumenų pajėgumas, o tuo pačiu padidėja jėga bei raumenų masė.*

Užsiaugink daugiau masės bei jėgos. Naudok Iron Cre3 šiandien!*

 

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

“Arnold IRON CRE3(su saldikliais)

(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 126 g. (1 samtelis po 4,2 g).

Sudedamosios dalys: vitaminas C (askorbo rūgštis); vitamino E mišinys (dl alfa tokoferolio acetatas, tokoferoliai įskaitant gama, delta, beta tokoferoliai); kalcis (kalcio silikatas); kreatino nitratas; taurinas, kokoso (Cocos nucifera) vandens milteliai, L-glutaminas; natūralios ir dirbtinės kvapniosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, natūralūs dažikliai (vaisių sulčių koncentratas, obuolių rūgštis, trikalcio fosfatas, gumiarabikas), saldikliai (sukralozė, acesulfamas K).

  1 samtelis (4,2 g) RMV
Vitaminas C 500 mg 625% (RMV 80 mg)
Vitamino E 454 mg 3783,33 % (RMV 12 mg)
Kalcis 18 mg 45% (RMV 40 µg)
Kreatino nitratas 1000 mg 2% (RMV)
HydraFuel matrica 800 mg *
Taurinas, kokoso (Cocos nucifera) vandens milteliai, L-glutaminas *

RMV – referencinė maistinė vertė
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą Sumaišykite vieną porciją (1 kaušelis) Arnold Iron Crea3 su 180-250 ml šalto vandens. Vartoti likus 30 min. iki treniruotės pradžios.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Arnold Iron Cre3”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *