maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FEN Elite Creatine Blend .. FEN Product #: FEN_creatine_blend Regular price: $18.67 $18.67 10
FEN Elite Creatine Blend (500g)

FEN Elite Creatine Blend

Gamintojas: FEN
Talpa:
* Skonis:
- +

Kaina: 22.59€

Pažymėti

Palyginti

Kreatino monohidratas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatino monohidratas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą. Maždaug trisdešimt mokslinių rekomendacijų nurodo, kad kreatino vartojimas didina neriebalinę kūno masę. Tai natūrali medžiaga žmogaus organizmui, netoksiškas, net didesnėmis dozėmis. Kreatino perteklius lengvai išsiskiria iš organizmo. Naudojant kreatino papildus, raumenų masė yra sunkesnė, grynesnė ir leidžia sportuoti didesniais svoriais, atliekant dar daugiau pakartojimų. 

Tri-kreatino malato molekulę sudaro malio rūgštis susijungusi su trimis kreatino molekulėmis. Tri kreatino malatas nevirsta į kreatininą, o tai reiškia jog kreatino reikės mažiau ir daugiau bus išlaikoma ir kaupiama raumenyse. Tri kreatinas yra kur kas greičiau pasisavinamas ir malio rūgšties dėka pradedamas skaidyti tik patekus į skrandį. 

Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų , didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Kreatino etilo esterio reikia daug mažiau nei kreatino monohidrato, nes raumenys įsisaviną jį pilnai. 

Visas šias tris maksimaliai mikronizuotas kreatino formas raumenys įsisavins daug greičiau ir efektyviau, negu vartojant kažkurią vieną kreatino formą.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

Grynasis kiekis: 500g.

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas, kreatino etilo esteris, tri-kreatino malatas.

Maistinė energinė vertė 100 g

Energetinė vertė

 1 530 kJ / 360 kcal

 Baltymai

 90,0 g

 Angliavandeniai

 0,0g

 - iš jų cukrus

 0,0 g

 Riebai

 0,0 g

 - sočiosios riebalų rūgštys

 0,0 g

 Druska

 0,0 g

 Maistinės skaidulos

 0,0 g

Sudedamosios dalys 100g / g

Kreatino monohidratas

80,000g

Kreatino etilo esteris

10,000 g

Tri-kreatino malatas

 10,000g

Rekomenduojamas vartojimas: 1 arbatinį šaukštelį ryte ir 1 arbatinį šaukštelį prieš sportą, užgeriant stikline vandens. Per dieną išgerkite 8-10 stiklinių vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.