MusclePharm Creatine

£18.98

MusclePharm Creatine – tai naujas, stiprus požiuris į kreatino produktus! Tai net penkių kreatinų junginys, suteikiantis nepaprastą jėgą!

  • Creapure
  • Kreatinas AAB
  • Dikreatino Malatas
  • Kreatino nitratas
  • Con-Cret® Creatine HCL

Neturime

Kategorija:

MusclePharm Creatine – tai naujas, stiprus požiuris į kreatino produktus! Tai net penkių kreatinų junginys, suteikiantis nepaprastą jėgą!

  • Creapure
  • Kreatinas AAB
  • Dikreatino Malatas
  • Kreatino nitratas
  • Con-Cret® Creatine HCL

MusclePharm perkelė kreatino produktus į naują lygmenį! Atliktų tyrimų metu pripažinta, kad MusclePharm Creatine – vienas stipriausių rinkoje esančių tokio pobūdžio produktų. Dėka unikalios formulės, produktas veikia kur kas geriau nei įprastas kreatino monohidratas, ar kiti, jums žinomi tokio pobūdžio produktai!

MusclePharm Creatine maisto papildo sudėtį sudaro penki skirtingi kreatino kompleksai!

Creapure – tai Vokietijoje gaminamas mikronizuotas kreatino monohidratas, kuris yra vienas gryniausių kreatinų šiuo metu rinkoje (99,99%). Kreatino monohidratas gali padėti norint paskatinti raumenų augimą ir jėgos didėjimą, taip pat suteikia raumenims sprogstamąją jėgą.

Kreatinas AAB dar žinomas kaip Kreatino Alfa-Amino-N-Butiratas. Be anksčiau minėtų savybių, kreatinas AAB pasižymi antikatabolinėmis savybėmis. Kreatinas AAB gaunamas metabolizuojant šakotąją aminorūgštį Leuciną į ketoizokaproatą, kuris galiausiai metabolizuojamas į alfa amino-n-butiratą. Pastarasis metabolitas skatina didesnę baltymų sintezę ir minimizuoja baltymų pažeidimus esant intensyvioms treniruotėms. Todėl šiuo kreatinu yra padidinamas kreatino efektyvumas ir įsisavinimas, tačiau jis taip pat pasižymi anabolizmo gerinimo ir antikatabolizmo savybėmis.

Dikreatino malatas yra labai tirpi kreatino druska, kurios biologinis prieinamumas yra didesnis nei kreatino monohidrato. Šis kreatino malatas gaunamas jungiant jį su obuolių rūgštimi. Pastaroji rūgštis yra labai svarbi natūralaus energijos ciklo dalis. Tuo tarpu malatas, dėl Krebs ciklo (mitochondrijų matrikse ratu vykstančios medžiagų apykaitos grandininės reakcijos) skirtas padidinti ląstelinę energiją. Dikreatino malatas palaiko adenozininio trifosfato (ATP) gamybą. Šis kreatinas buvo išrastas 2006 m. JAV išradėjų Derek Wayne Cornelius ir Gary Lee Haynes.

Kreatino nitratas – kreatino druskos ir organinio nitrato ar nitritų grupės junginys. Kreatino nitrato sintezė taip pat lemia ir kreatino nitrato esterių susidarymą, nors pastarieji susiformuoja labai mažais kiekiais. Vartojamas šis kreatino kompleksas skyla į jį sudarančius jonus, o skilęs nitratas metabolizuoja į azoto oksidą raumeniniuose sluoksniuose, tai lemia vazodilitaciją. Kitais žodžiais tariant, dėl išsiskiriančio azoto oksido išplečiamos kraujagyslės ir raumenys gauna didesnį kiekį kraujo bei reikalingų medžiagų.

Con-Cret® Creatine HCL yra patentuotas kreatino junginys yra vienas naujausių atradimų sporto industrijoje. Kuo jis skiriasi nuo kitų kreatino junginių ir rūšių? Visų pirma, jis yra labai stipriai koncentruotas 1,2 g Con-Cret kreatino atitinka 5 g kreatino monohidrato. Kita labai svarbi jo savybė yra tai, jog jis pasižymi ypač greitu įsisavinimu. Be to ši kreatino rūšis yra švelnesnė skrandžiui ir sukelia mažiau nepatogumų.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams
MusclePharm CREATINE
(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 300 g. (1 porcija yra 5 g.).

Sudedamosios dalys/sudėtis: Kreatino matrica (kreatino monohidratas, kreatinas CreNitrate™, kreatinas Aab , Di-kreatino malatas , kreatinas MagnaPower® , Cinnulin PF®).

1 porcija yra 5 g. RMV
Kreatino matrica: *
kreatino monohidratas, kreatinas CreNitrate™, kreatinas Aab ,
Di-kreatino malatas , kreatinas MagnaPower® , Cinnulin PF®
5000 mg. *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti 1 porciją (1 dozatoriaus kaušelis – 5 g) su 200-250 ml vandens, sulčių ar kito mėgstamo gėrimo ir vartokite 1 -2 porcijas per dieną
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MusclePharm Creatine”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *