maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Extrifit IONTEX drink .. Extrifit Product #: iontex_drink Regular price: $19.00 $19.00 6
Extrifit IONTEX drink (600 g)

Extrifit IONTEX drink

Gamintojas: Extrifit
Talpa:
* Skonis:
- +

Kaina: 22.99€

Pažymėti

Palyginti

IONTEX® Forte – idealus gėrimas sportuojantiems. Šis gėrimo koncentratas yra skiedžiamas su vandeniu ir yra išgaunamas puikaus skonio gerimas. IONTEX gėrimas suteikia energijos ir atstato mineralines medžiagas, kurios esant fiziniam aktyvumui yra prarandamos. IONTEX yra hipotoninis gėrimas, todėl su juo gaunamos medžiagos yra geriau rezorbuojamos. Jūsų organizmui reikia skysčių ir angliavandenių, kuriuos jis įsisavintų kaip galima greičiau. Treniruotės metu angliavandeniai greičiausiai įsisavinami geriant skystį, kuriame angliavandenių dalis yra apie 7 %. Netekus 2 % skysčių organizme, treniruotės efektyvumas mažėja 20-40 %, netekus 4 % - prasideda raumenų veikos sutrikimai. Nukritus natrio koncentracijai, prasideda kraujotakos nepakankamumas, nukritus kalio koncentracijai – raumenų silpnumas, širdies veiklos sutrikimas, nukritus magnio koncentracijai – raumenų spazmai. Didelio fizinio krūvio metu, raumenys didina gliukozės poreikį ir įsisavinimą iš kraujo. Todėl ypatingai svarbu palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje. Sumažėjus gliukozės koncentracijai kraujyje pasireiškia hipoglikemijos požymiai: sumažėja darbingumas, atsiranda alkio pojūtis, nerimas, padažnėja širdies darbas, atsiranda silpnumo jausmas. Lygininat mineralinį vandenį, sultis arba izotoninius gėrimus, skysčiai greičiausiai yra atstatomi vartojant hipotoninius gėrimus. Skystis yra įsiurbiamas į kraują. Tai paaiškinama tuom, kad hipotoninis gėrimas turi mažesnę mikroelementų koncentraciją lyginant su kraujyje esančia mikroelementų koncentracija ir dėl to skystis yra labai greitai rezorbuojamas. Energijos gavyba yra tiek pat svarbi kaip ir greitas skysčių atstatymas. Gliukozė, fruktozė yra greitai absorbuojami ir panaudojamas raumenų susitraukimui bei energijos atkūrimui. Maltodekstrinas yra lėčiau absorbuojamas ir garantuoja energijos gamybą sporto pabaigoje, kad neatsirastų gliukozės stygiaus.

IONTEX® Forte yra trys subalansuotų angliavandenių šaltiniai - dekstrozės, maltodekstrino ir palatinozės.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

Grynasis kiekis: 600 g.

Skonis: vyšnių, aviečių, apelsinų.

Maistingumas 40 g (2 samteliai) ir 20g  (1 samtelis)
Energinė vertė 550 kJ / 131 kcal
275 kJ / 66 kcal
Baltymai 0 g / 0 g
Angliavandeniai 29 g / 15g
–kuriuose cukrų  26 g / 13 g
Riebalai 0,1 g / 0,1 g
–kuriuose sočiųjų rieb. rūgščių 0 g / 0 g
Druskos 0,75 g / 0,38 g
Skaidulinių medžiagų 0,1 g / 0,1 g

Sudėtis gali skirtis priklausomai nuo skonio!

Sudedamosios dalys: dekstrozė, maltodekstrinas, izomaltuliozė (PalatinozėTM ), magnio citratas, kalcio laktatas, kalio citratas, natrio citratas, taurinas, monokalio fosfatas, natrio chloridas, vitaminas C, vitaminas B3, vitaminas E, vitaminas B5, vitaminas B6, vitaminas B1, folio rūgštis, biotinas , vitaminas B12, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgštis), natūralus dažiklis beta - karotinas (apelsinų skonio), natūralus dažiklis raudonųjų burokėlių ekstrasktas, kvapsniosios medžiagos, saldiklis (sukralozė).

Vartojimas: 20 minučių prieš treniruotę arba jos metu. Asmenys, kurie turi mažesnę kūno masę – vartoti 1 samtelį ( 20g), o asmenys, kurie turi didesnę kūno masę – 2 samtelius (40g). 20 g produkto sumaišyti su 450 – 600 ml vandens arba 40 g produkto sumaišyti su 850 – 1 000 ml vandens. Didžiausia dienos dozė – 8 matuoklės. 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.