BPI Power Series Gluta Alkaline

£19.35

  • Didesni raumenys
  • Pagėrėjęs atsigavimas
  • Didesnė ištvermė

Neturime

Kategorija:

Padeda palaikyti anabolinę būseną, mažindamas katabolinį aktyvumą.

  • Didesni raumenys*†
  • Pagėrėjęs atsigavimas*†
  • Didesnė ištvermė*†

Gluta Alkaline™ yra L-Glutaminas ir Trans-Alanyl-Glutaminas. Tyrimai parodė, kad glutaminas vaidina vaidmenį baltymų sintezėje, tuo pačiu palaikydamas anabolinę būseną ir mažindamas katabolinį aktyvumą. Beje, kai kurie mokslininkai teigia, kad glutaminas gali būt viena iš svarbiausių aminorūgščių – kadangi glutaminas dalyvauja daugelyje raumenų metabolizmo reakcijų, ko nepasakysime apie kitas aminorūgštis pavieniui. Prie L-Glutamino pridėjome Trans-Alanyl-Glutaminą, kuris gali optimaliau prasiskverbti į kraujotaką ir efektyviai papildo glutamino atsargas raumenyse. Geresniam produkto įsisavinimui pridėta pH reguliavimo technologija pH Sorb™, kuri reguliuoja terpės rūgštingumą metabolizmo metu tam, kad būtų optimaliai pasisavinamos ir panaudojamos medžiagos. *†

Įspėjimas: Neskirtas vartoti asmenims, kuriems nėra 18 metų. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Nevartoti daugiau nei 8 savaites iš eilės. Prieš vartojant pasikonsultuokite su savo sveikatos specialistu, ypač jei naudojate vaistus, sergate, esate nėščia, maitinate krūtimi arba planuojate nėštumą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

† Kai yra kombinuojama su su teisinga mityba ir treniruočių režimu. Teiginiai paremti nepriklausomais ankstyvos stadijos, trečios partijos in vivo/in vitro mėginių moksliniais atradimais kiekvienam ingridientui.

* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

 

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

BPI Sport GLUTA ALKALINE(su saldikliais)

(40 porcijų)

Grynasis kiekis: 100 g. (1 samtelyje miltelių yra 2,5 g.).

Sudedamosios dalys: L-glutaminas (trans alanyl-glutaminas, L-glutaminas). pH-Sorb šarminė technologija (magnio citratas, kalcio citratas, natrio citratas, kalio citratas, stearino rūgštis, kalio hidroksido, natrio karboksimetilceliuliozė, natūralus vaškas). Taurinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio oksidas (E551), kvapiosios medžiagos, saldikliai (sukralozė ir acesulfamas K).

Kiekis 1 samtelyje (2,5 g) RMV
Glutaminas 1500 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: sumaišykite 1 porciją (1 samtelį) su 200 ml šalto vandens. Vartoti du kartus dienoje.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: BPI sports, 3149 SW 42 St Hollywood, FL 33312, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BPI Power Series Gluta Alkaline”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *