BPI Power Series Beta Alkaline

£19.35

  • Didesni raumenys
  • Didesnis raumenų užsipumpavimas
  • Raumenų pilnumas

Neturime

Kategorija:

Beta-alaninas ir Glicerolio Monostereatas tiksliame svorio santykyje maksimaliam veiksmingumui!

  • Didesni raumenys*†
  • Didesnis raumenų užsipumpavimas*†
  • Raumenų pilnumas*†

Beta Alkaline™ tai yra beta-alaninas (auksinis standartas CarnoSyn®) ir Glicerolio Monostereatas tiksliame svorio santykyje maksimaliam veiksmingumui. CarnoSyn® tyrimuose parodė, kad nekenksminga beta-alanino forma padidina karnozino sintezę, kuris savo ruožtu veikia kaip šarmas, prailgina nuovargio pasireiškimą. Glicerolio Monostereatas padidina raumenų tonusą, tarp kitų privalumų, ir mūsų vertinimu bei tyrimais puikiai dera su CarnoSyn®. Tam, kad pagerinti medžiagų pasisavinimą mes pridėjome patento laukiančią pH balansuojančią sistemą pH-Sorb™, kuri sukurta kontroliuoti rūgštingumo lygį metabolizmo metu. *†Norint pasiekti maksimalią naudą iš beta-alanino, mes į produktą įdėjome klinikinę CarnoSyn® dozę.

Įspėjimas: Neskirtas vartoti asmenims, kuriems nėra 18 metų. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Prieš vartojant pasikonsultuokite su savo sveikatos specialistu, ypač jei naudojate vaistus, sergate, esate nėščia, maitinate krūtimi arba planuojate nėštumą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kai yra kombinuojama su su teisinga mityba ir treniruočių režimu. Teiginiai paremti nepriklausomais ankstyvos stadijos, trečios partijos in vivo/in vitro mėginių moksliniais atradimais kiekvienam ingridientui.
* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

BPI Sport BETA ALKALINE(su saldikliais)

(40 porcijų)

Grynasis kiekis: 160 g. (1 samtelyje miltelių yra 4 g.).

Sudedamosios dalys: beta-alaninas, glicerolis (glicerolio monostearatas). pH-Sorb šarminė technologija (magnio citratas, kalcio citratas, natrio citratas, kalio citratas, stearino rūgštis, kalio hidroksido, natrio karboksimetilceliuliozė, natūralus vaškas, E470). Taurinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio oksidas (E551), kvapiosios medžiagos, obuolių rūgštis (E296), citrinų rūgštis (E330), tirštiklis (E414), saldikliai (sukralozė ir acesulfamas K), dažiklis (dažiklis E129 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

Kiekis 1 samtelyje (4 g.) RMV
Beta-Alaninas 1000mg *
Glicerolis (glicerolio monostearatas) 2000mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: Sumaišykite 1 porciją (1 samtelį) su 200 ml šalto vandens. Vartoti vieną kartu dienoje, 20 – 30 min. prieš treniruotę.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: BPI sports, 3149 SW 42 St Hollywood, FL 33312, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BPI Power Series Beta Alkaline”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *