maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Wellsley Farms Cooking Spray (purškiamas aliejus) NET 33% daugiau! Wellsley Farms Cooking Spray purškiamas kepimo aliejus visiškai be riebalų! Puikia.. Product #: 306 Regular price: $9.50 $9.50 Išparduota

Wellsley Farms Cooking Spray (purškiamas aliejus)

NET 33% daugiau!

Wellsley Farms Cooking Spray purškiamas kepimo aliejus visiškai be riebalų! Puikiai tinka jeigu norite valgyti keptą maistą be riebalų.

 

- +
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra

Kaina: 11.50€

Jeigu Jūs griežtai laikotės dietos, skaičiuojate visas dienos metu suvartoto maisto kalorijas, norite sulieknėti bei gerai jaustis, tai šis produktas kaip tik Jums. Viena porcija natūralaus alyvuogių aliejaus turi tik apie 20 kalorijų ir mažiau nei 3 gramus riebalų. Palyginimui, tam pačiam kiekiui riebalų, reikalingam paruošti ar pagardinti maistą, Jums prireiks mažiausiai apie 15 gramų sviesto arba valgomo šaukšto aliejaus, o tai jau sudaro virš 100 kalorijų.

Dabar Jūs drąsiai galite ruošti maistą, taip kaip Jūs norite, o ne taip, kaip jums rekomendavo gydytojas. Sutikite, tai labai svarbu, nes Jums taip pat svarbu patirti kuo mažiau diskomforto, jausti mažesnę psichologinę įtampą, kas įtakos greitesnį viršsvorio netekimą.

Wellsley Farms Cooking Spray savo sudėtyje turi tik natūralias medžiagas. Naudojant šį aliejų, maistas nepridega, nesulimpa. Jis plačiai naudojamas konditeriniams gaminiams ruošti.

Pakuotė: 1115 porcijų!

 

porcija - 1/3 sekundės purškimo arba 0,25 g

RMV

Kalorijų

0 kcal

*

Kalorijų iš riebalų

0 kcal

*

Baltymų

0 g

*

Angliavandenių

0 g

*

Cukrų

0 g

*

Skaidulinių medžiagų

0 g

*

Riebalų

0 g

*

Sočiųjų riebalų rūgščių

0 g

*

Cholesterolio

0 mg

*

RMV – referencinė maistinė vertė

*- referencinė maistinė vertė nenustatyta

 

Rekomenduojama vartoti: Prieš naudojantis gerai suplakite. Purškite ant kepamo paviršiaus 1/4 - 2 sekundes laikydami flakoną ne mažesniu nei 25 cm atstumu.

Įspėjimai: Nelaikykite karštesnėje nei 25 C temperatūroje ar ant tiesioginių saulės spindulių. Nepurškite ant tiesioginio ugnies šaltinio.

Gamintojas: BJWC, 25 Research Drive Westborough, MA 01581, JAV.