maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Optimal M.N. Anabolic bcaa's .. Optimal Metabolic Nutrition Product #: Anabolic_bcaa's Regular price: $26.44 $26.44 2
Optimal M.N. Anabolic bcaa's (180 tabletės)

Optimal M.N. Anabolic bcaa's

Gamintojas: Optimal Metabolic Nutrition
Kiekis:
- +

Kaina: 31.99€

Pažymėti

Palyginti

Anabolic bcaa's sudėtį sudaro trys esminės amino rūgštys, kurias būtina gauti papildomai, nes organizmas pats jų nesintetina. Sudėtį sudaro L-Leucinas, L-Izoleicinas, L-valinas efektyviu santykiu 2:1:1.

Leucinas - Amino rūgštis leucinas dalyvauja vieno pagrindinių galvos smegenų mediatoriaus serotonino apykaitoje. Nuo jo kiekio priklauso emocinė pusiausvyra, darbingumas, padeda aprūpinti smegenis deguonimi, dėl to pagerėja smegenų veikla, trūkstant lizino sutrinka dėmesio ir minčių koncentracija, padidėja dirglumas, psichinis ir fizinis nuovargis.

Izoleucinas - amino rūgštis, kuri kartu su leucinu ir valinu priklauso nepakeičiamųjų aminorūgščių grupei. Stabilizuoja ir reguliuoja cukraus kiekį smegenyse bei jų aprūpinimą energija. Dėl jo apykaitos tvirtėja raumenys, mažėja fizinis ir psichinis nuovargis. Izoleucinas būtinas hemoglobino gamybai.

Valinas - pagrindinė amino rūgštis. Tai reiškia, kad jis turi būti gaunamas papildomai, pakankamam organizmo poreikiui patenkinkti. Valinas yra išsišakojusios grandinės amino rūgštis  kartu su leucinu ir izoleucinu. Trys išsišakojusios grandinės amino rūgštys sudaro apie 70 procentų kūno baltymų amino rūgščių. Valinas taip pat dalyvauja amoniako detoksikacijos ir dirba kartu su Alfa-ketoglutaratu. Valinas gali būti svarbi amino rūgštis vyresnio amžiaus asmenims raumenų išsekimo prevencijai. Naujausi tyrimai parodė, kad valinas, leucinas ir izoleucinas gali padėti atstatyti raumenis po ir po didesnių pažeidimų.

Anabolic bcaa's privalumai:

  • Teigiamas azoto balansas.
  • Optimizuoja baltymų sintezę.
  • Greitesnis raumenų atsistatymas.
  • Optimizuoja hormonų lygį.

Maisto papildas tabletėmis

Grynasis kiekis: 180 tablečių. 

Sudedamosios dalys 1 tabletėje ir porcijoje (4 tabletėse)
L-Leucinas 500 mg / 2000 mg
L-Izoleucinas 250 mg / 1000 mg
L-Valinas 250 mg / 1000 mg

 

Sudedamosios dalys: magnio stearatas E 470b, užpildas celiuliozė, di – kalcio fosfatas.
Vartojimas: Kaip maisto papildą kasdien gerkite po 4 tabletes du kartus per dieną. Geriausia vieną porciją prieš sportą, antrąją po sporto, užgeriant stikline vandens. 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.