maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition MEGA BCAA 6000 .. Mega Pro Product #: mega_bcaa_6000 Regular price: $26.02 $26.02 4
Mega Pro Nutrition MEGA BCAA 6000 (160 tablečių)
Mega Pro Nutrition MEGA BCAA 6000 (454 g)

Mega Pro Nutrition MEGA BCAA 6000

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
- +
- +

Kaina: 31.48€

Kaina: 34.99€

Pažymėti

Palyginti

MEGA BCAA 6000 pajėgumas ir grynumas yra patikrinti laboratoriškai. Tai yra  mokslininkų kruopščiai sukurtas energijos suteikiančių aminorūgščių mišinys, ir yra įrodyta, kad jame esančių šakotų grandžių aminorūgščių (L−Leucino, L−Lzoleucino ir L-Valino) santykis yra 2:1:1. Šios aminorūgštys suteiks Jums treniruotėms reikiamos energijos bei paspartins jėgų atsistatymą. Moksliškai įrodyta, kad MEGA BCAA 6000 sudėtyje aptinkamos energijos suteikiančios aminorūgštys padeda pagreitinti ir palaiko padidintą baltymų sintezę.

Leucinas veikia augimą ir azoto apykaitą. Mažina kraujospūdį, skatina kaulų, raumenų, odos vystymąsi ir gijimą. kepenyse leucinas yra naudojamas gliukozės sintezei, kuomet badaujama, sergama, patiriamas stresas. Leucinas reguliuoja baltymų sintezę iš riebalinio audinio, kartu su izoleucinu ir valinu dalyvauja aprūpinant raumenis energija. Leucinas reikalingas hemoglobino gamybai, skatina augimo hormono sintezę.

Izoleucinas saugo raumenų baltymus nuo suirimo, kurį skatina dideli fiziniai krūviai. Dalyvauja sintetinant hemoglobiną, krešint kraujui, reguliuoja cukraus kiekį. Izoleucino reikia normalaus augimo užtikrinimui. Suaugusiems izoleucinas būtinas azoto apykaitai. 

Valinas gali regeneruoti hemoglobiną, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Jis kaip ir leucinas ir izoleucinas dalyvauja nervų sistemos veikloje (dalyvaudamas baltymų apykaitoje, perduoda jaudrinimą), palaiko emocinį stabilumą ir protinę veiklą. Valinas yra raumenų energijos šaltinis, ypač panaudojamas streso, didelio krūvio metu. Kartu su leucinu jis skatina anabolines reakcijas raumenyse – dalyvauja baltymų sintezeje ir palaiko raumenų masę. Kepenyse valinas dalyvauja gliukozės sintezėje, ypač kai jos reikia vykstant anaerobinėms (esant deguonies trūkumui) reakcijoms.

Maisto papildas tabletėmis

Grynasis kiekis: 160 tablečių.

Sudedamosios dalys porcijoje (4 tabletėse)
L-Leucinas                3000 mg
L-Izoleucinas             1500 mg
L-Valinas                    1500 mg

Sudedamosios dalys: L-Leucinas, L-Izoleucinas, L-Valinas, trikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas E470b.

Vartojimas: kaip maisto papildą  išgerti kasdien po 4 tabletes. Geriausia 2 tabletes išgerti prieš treniruotę ir 2 tabletes iš karto po treniruotės, užgeriant stikline vandens. 

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 

Grynasis kiekis: 454g.

Sudedamosios dalys porcijoje  (2 arbatiniuose šaukšteliuose 12 g)

L-Leucinas                            

3000 mg

L-Izoleucinas                    

1500 mg

L-Valinas                                   

1500 mg

Sudedamosios dalys: L-Leucinas, L-Izoleucinas, L-Valinas, trikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas E470b.

Vartojimas: du kupinus arbatinus šaukštelius sumaišyti su 180 – 240 ml vandens ar Jūsų mėgstamo gėrimo, maišykite 15−20 sekundžių, kokteilių plaktuvu arba tiesiog išgerkite užgerdami stikline vandens.

Produkto informacija
160 tablečių
Kaina: 31.48€
160 tablečių
454 g
Kaina: 34.99€
454 g