MusclePharm Combat Powder

£48.99

Combat Powder suteikia 25 g aukščiausios kokybės baltymų mišinio ypatingai skaniame ir lengvai suplakamame kokteilyje. Combat Powder buvo sukurtas specialiai atletams ir sportuojantiems žmonėms. Jų kūnai reikalauja geriausio ir efektyviausio baltymų mišinio – mes siūlome geriausią, specialiai atletams ir sportuojantiems asmenims sukurtą baltymų kokteilį.

Neturime

Combat Powder suteikia 25 g aukščiausios kokybės baltymų mišinio ypatingai skaniame ir lengvai suplakamame kokteilyje. Combat Powder buvo sukurtas specialiai atletams ir sportuojantiems žmonėms. Jų kūnai reikalauja geriausio ir efektyviausio baltymų mišinio – mes siūlome geriausią, specialiai atletams ir sportuojantiems asmenims sukurtą baltymų kokteilį.

Niekas to nesupranta geriau, negu MusclePharm mokslininkų komanda. Mes kruopsčiai ir iki menkiausios detalės preciziškai sukūrėme, mūsų manymu, pačia pažangiausia baltymų kokteilio formulę rinkoje. Kaip atletai, mes siekėme sukūrti geriausią ir aukščiausios kokybės formulę, todėl pakėlėme kartelę taip aukštai, teko nustatyti naujus industrijos standartus. MusclePharm mokslininkų komandos kruopščiai sukurta baltymų kokteilio formulė susideda iš išrūgų baltymų koncentratų, hidrolizatų ir izoliatų, o taip pat ir iš kiaušinio baltymų ir kazeino. Combat Powder yra pilnavertiškai subalansuotas skirtingo įsisavinimo baltymų kokteilis. Dėka skirtingai įsisavinamų baltymų kompleksų, amino rūgštys įsiskverbia į kraują skirtingu laikų, tačiau taip pat užtrikrina, jog šis procesas vyksta net iki 6 valandų nuo kokteilio vartojimo.

Pažangi skirtingo laiko įsisavinimo formulė
Siekiant užtikrinti derama baltymų įsisavinimą, MusclePharm mokslininkai rekomendavo į Combat Powder sudėtį įtraukti keleta skirtingų baltymų šaltinių, kurie įsisavinami skirtingu laiku. Papildomai pridėtos amino rūgštys ir glutaminas. Pridėtas maistinių medžiagų ir virškinimo fermentų mišinys. O taip pat mes pasirūpinome, kad kokteilis turėtų puikų skonį ir būtų lengvai sumaišomas. Combat Powder yra visu žingsniu priekyje baltymų kokteilių technologijose.
• Išrūgų baltymų izoliatas: Gramas gramui tai yra didžiausios imanomos baltymų išeigos šaltinis. Greitai virškinamas ir įsisavinamas.
• Dalinai hidrolizuoti išrūgų baltymai: Hidrolizuotos išrūgos yra baltymai išskaidyti į greičiau įsisavinamus peptidus – greičiausiai įsisavinamus išrūgų baltymus.
• Kazeinas: Lėtai virškinamas ir įsisavinamas baltymų šaltinis. Įsisavinimas trunka keleta valandų ir užtikrina amino rūgščių pasiūlą keletui valandų.
• Išrūgų baltymų koncentratas: Arčiausiai pilno maisto šaltinio nei kiti išrūgų baltymai. Sudėtyje yra tikro maisto dalių, tokių kaip alfa-laktoglabulino ir laktoferino.
• Kiaušinių baltymas: Aukšto bio-prieinamumo ir lengvai daugelio žmonių toleruojamas baltymų šaltinis, kuriame yra didelis kiekis šakotojų amino rūgščių (BCAA) ir arginino.
• Pridėtos šakotosios amino rūgštys ir glutaminas: Šakotosios amino rūgštys, L-Leucinas, L-Isoliaucinas ir L-Valinas yra esminės amino rūgštys iš svarbiausiųjų amino rūgščių. Sujungus šakotasias amino rūgštis ir glutaminą į Combat Powderbaltymų kokteilio formulę gavomę unikalų derinį.

Todėl MusclePharm džiaugiasi galėdami tai pavadinti technologiškai pažangiausiu, jų sukurtu, baltymų kokteiliu.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

“MusclePharm COMBAT POWDER” (su saldikliais)

(54 porcijų)

Grynasis kiekis: 1814 g. (1 porcijoje 33,6 g.).

Sudedamosios dalys: mikro filtruotas išrūgų baltymų mišinys (išrūgų baltymų koncentratas, išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų baltymų hidroizoliatas), micelinis kazeinas, kiaušinio baltymas Albuminas, L- glutaminas, L- leucinas, L- valinas, L- izoleucinas. Taip pat yra alaninas, lizinas, argininas, glicinas, histidinas, tirozinas, cistinas, metioninas, fenilalaninas, prolinas, serinas, asparto rūgštis, treoninas, triptofanas. Naturalūs ir dirbtiniai skoniai, inulinas, natrio chloridas, saldikliai (sukralozė, acesulfamas-K), sojų lecitinas, kalio citratas. Virškinimo fermentų mišinys: proteazės, laktazė.

(1 porcija – 33,6 g.) RMV
Kalorijų 140 kcal *
Kalorijų iš riebalų 15 kcal *
Baltymų 25 g *
Angliavandenių 5 g *
Cukrų 2 g *
Skaidulinių medžiagų 1 g *
Riebalų 1,5 g *
Sočiųjų riebalų rūgščių 1 g *
Cholesterolio 75 mg *
Natrio 150 mg *
Kalcis (kalcio karbonatas) 104 mg 13 % (RMV 800 mg)
Kalis (kalio chloridas) 200 mg 10 % (RMV 2000 mg)
Geležis (geležies laktatas) 0,36 mg 3 % (RMV 12 mg)
Įvairių lygių Amino rūgščių augimo matrica: 33 g *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: rekomenduojama 1–2 kaušelius Combat Powder išmaišyti 300 g vandens, sulčių arba lieso pieno. Rekomenduojama vartoti 1–3 kokteilius per dieną. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MusclePharm Combat Powder”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *