Kompleksiniai baltymų mišiniai

Baltymų mišinys yra įvairių tipų kompleksiniai baltymai. Daugumą baltymų mišinių sudaro greitai ir lėtai įsisavinami baltymai. Suderinus greitai ir lėtai įsisavinamus baltymus, raumenys yra iš karto pamaitinami greitai įsisavinamais baltymais, o lėtai įsisavinami baltymai maitina raumenis dar keletą valandų. Kompleksiniai baltymai ir jų preparatai sukurti ne trumpalaikiam, bet ilgesniam poveikiui. Papildai sportui padeda palaikyti sportiškas kūno formas, gero savijautą, didinti energiją treniruočių bei varžybų metu (be abejo prieš bei po jų taip pat), atsigauti raumenims po intensyvaus darbo. Naudojamas kompleksinis baltymų mišinys atletui suteikia vieną ypatingą privalumą – raumenis jis maitina išskirtinai aukštos kokybės, skirtingų rūšių baltymais.

Sporto papildai, kurių sudėtyje yra kompleksinių baltymų, sudaryti iš daugelio amino rūgščių ir yra labai svarbūs ląstelių sveikatai, organams, fermentams, hormonams ir antikūnams. Ypatingi baltymo cheminiai ryšiai teigiamai veikia mūsų organizmo sistemą, virškinamąjį traktą, tad papildai sportui su šia medžiaga dar leidžia ir jaustis lengviau, energingiau. Baltymai taip pat vaidina svarbų vaidmenį žmogaus medžiagų apykaitoje, todėl sportininkams jie itin reikalingi.

Deja, su maistu ne visada lengva gauti reikalingą baltymų dozę. Pagrindinis, daug baltymų turintis maistas: pieno produktai, liesa mėsa, kiaušiniai, žuvis, įvairios košės. Tačiau maisto kiekis, kurį reiktų suvalgyti, norint gauti tinkamą baltymų kiekį, gali viršyti žmogaus galimybes, todėl praturtinti kūną visomis maistingomis medžiagomis, tame tarpe ir baltymais, gali padėti kompleksinis baltymų mišinys.

Bene didžiausią baltymų trūkumą ir poreikį pajaučia itin daug ir profesionaliai sportuojantys asmenys. Baltyminiai papildai sportui yra reikalingi kiekvienam atletui bei sporto entuziastui, nes baltymai yra vieni iš svarbiausių maisto komponentų bei medžiagų, reikalingų raumenų auginimui ir tinkamam atsigavimui po treniruotės. Svarbu paminėti ir tai, kad baltymų papildus, pripildytus proteinu, rekomenduojame ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, siekiantiems aukštų sporto rezultatų ir geros savijautos po treniruočių.

Užsisakykite baltymų mišinį internetu arba apsilankę lokalioje „Papildų olimpas“ parduotuvėje gera kaina jau dabar. Internetu tai padaryti itin paprasta: išsirinkite tinkamą prekę ir įsidėkite ją į pirkinių krepšelį ir įvykdykite pirkimą. Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų komanda svetainėje pateiktais kontaktais. Internetu ar skambučiu priimti užsakymai vykdomi visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kt.) bei Europoje. Taip pat svarbu pabrėžti, kad papildai parduodami tiek didmenos tiek mažmenos principu, todėl nieko nelaukite ir įsigykite Jums tinkamą baltumų mišinio produkciją jau dabar.