maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition NOxide .. Mega Pro Product #: noxide Regular price: $34.70 $34.70 2
Mega Pro Nutrition  NOxide (180 tablečių)

Mega Pro Nutrition NOxide

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
- +

Kaina: 41.99€

Pažymėti

Palyginti

Azoto oksidas yra labai svarbi signalinė molekulė, kuri veikia daugelyje audinių ir reguliuoja platų fiziologinių procesų spektrą. Pirmą kartą prieš kelerius metus ją aptiko mokslininkų grupė, bandžiusi nustatyti medžiagą, atsakingą už kraujagyslių atsipalaidavimo skatinimą bei kraujagyslių tonuso reguliavimą. Minėta medžiaga buvo pavadinta endotelio išskiriamu relaksuojančiu faktoriumi (EDRF), ir pradžioje buvo manoma, kad tai, kaip ir didžioji dauguma seniau atrastų signalinių faktorių, yra baltymas. Atradimas, kad EDRF yra azoto oksidas, maža dujinė molekulė, paskatino daugelio publikacijų atsiradimą pastaraisiais metais. Mokslininkai nustatė, kad (NO) ne tik skatina kraujagyslių atsipalaidavimą bei reguliuoja kraujagyslių tonusą, bet vaidina svarbiausia vaidmenį daugelyje biologinių procesų, įskaitant imuninį atsaką, neurotransmisiją ir ląstelių mirties reguliaciją (apoptozė). Kadangi (NO) yra tokia maža molekulė, ji gali greitai prasiskverbti per ląstelės membraną ir priklausomai nuo sąlygų gali keliauti keletą šimtų mikronų. „NOxide“ gamina fermentai, vadinami azoto oksido sintazėmis.

NOxide privalumai:

  • Ląstelių signaliniai vazodilatatoriai.
  • Pajuskite „begalinį pumpavimą“.
  • Padidinkite raumenų dydį.
  • Padidinkite jėgą.
  • Padidinkite ištvermę.
  • Greičiau atgaukite jėgas.
  • Sumažinkite raumenų katabolizmą.

Maisto papildas tabletėmis

Grynasis kiekis: 180 tablečių.

Sudedamosios dalys 1 tabletėje ir porcijoje (3 tabletėse)
Arginino alfa−ketoglutaratas 1000 mg/ 3000 mg

 

Sudedamosios dalys: Arginino alfa−ketoglutaratas, kietiklis kalcio sulfatas, stabilizatorius stearino rūgštis, magnio  stearatas E470b.

Vartojimas: kaip maisto papildą kasdien gerkite po 3 tabletes, du kartus  per dieną, pirmąją – ryte nevalgius ir dar kartą – likus 45 minutėms prieš  sportą. Norėdami pagerinti rezultatus, vartodami„NOxide“ per dieną  išgerkite ne mažiau kaip 2 l vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Įspėjimas!

Nenaudokite, jeigu esate nėščia ar maitinate krūtimi, priklausote rizikos grupei ar esate gydomas nuo diabeto ar žemo kraujo spaudimo. Prieš naudojimą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jeigu esate gydomas nuo aukšto kraujo spaudimo. Naudokite šį produktą atsargiai, jeigu priklausote rizikos grupei ar esate sirgęs paprastąja pūsleline. Kofeinas, efedrinas ar efedrino produktai gali sumažinti „NOxide“ veiksmingumą.