maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FEN Elite No Pump FEN Elite No Pump – tai visiškai naujas NO produktas rinkoje. Tai ypač naudingas ir efektyvus savo d.. FEN Product #: FEN _no _pump Regular price: $34.70 $34.70 10
FEN Elite No Pump (200g)
FEN Elite No Pump (600g)

FEN Elite No Pump

FEN Elite No Pump – tai visiškai naujas NO produktas rinkoje. Tai ypač naudingas ir efektyvus savo dideliu kiekių vertingų medžiagų, kurios padės jums atlikti efektyvią treniruotę, "užkurs" Jūsų kūną rimtai ir sunkiai treniruotei,bei padės atstatyti raumenis!

Gamintojas: FEN
Talpa:
- +
- +

Kaina: 18.89€

Kaina: 41.99€

Pažymėti

Palyginti

Šiame produkte yra didelė koncentracija geriausių kreatino formų, šios trys kreatino formos (Kreatino monohidratas, Tri-kreatino malatas ir Kreatino etilo esteris) laikomos pačiomis stabiliausiomis, jos padidins raumenų jėga ir ištvėrmę, sumažins nuovargį bei pagreitins raumenų atsistatymą.

Argininas AKG - 1000 mg porcijoje suteikia raumenų "pumpavimą", raumenų pilnumą bei atsistatymą.

BCAA ir L-Glutaminas greitą raumenų atsistatymą, raumenų apsaugą, raumenų augimą ir riebalų mažėjimą.

L-Citrulinas - 1000 mg porcijoje skatina baltymų sintezę, suteikia energijos antplūdį bei stiprina imuninę sistemą.

L-Glutaminas - detoksikuoja amoniaką, reguliuoja baltymų sintezę bei suirimą. Padeda ląsteles aprūpinti reikiamu vandens kiekiu. Stimuliuoja augimo hormonų gamybą. Palaiko rūgščių balansą.

Energijos matrica: žaliosios arbatos ekstraktas standartizuojamas maksimalia kofeino norma - skatina metabolizmą ir termogenezę be jokio šalutinio poveikio Jūsų širdies ritmui.

Beta Alaninas - didina ištvermę, jėgą, apsaugo nuo pieno rūgšties patekimo į raumenis, kas sukelia raumenų nuovargį.

Kad Jūsų treniruotė būtų maksimali, šio produkto sudėtyje yra įdėtas tonizatorius: kofeinas (50 mg - porcijoje). Kofeinas turi stiprų stimuliuojantį poveikį centrinei nervų sistemai bei padeda deginti riebalus. Puikiai tinka prieš fizinį aktyvumą, padeda susikoncentruoti ir įveikti nuovargį.

Taip pat efektyviai treniruotei padės sudėtyje esantys guaranos ekstraktas kuris  kitaip nei kai kurie stimuliatoriai, aktyvindamas smegenų veiklą, nesukelia nuovargio. Priešingai – mažina miego poreikį ir didina ištvermę.

Guaranos ekstraktas ne tik pripildo kūną energijos, bet ir palaiko šią būseną ilgą laiką. Ji greitina suvokimą, gerina smegenų veiklą, mažina protinį nuovargį. Tai lyg energijos užtaisas tiesiai iš Amazonės džiunglių, kuris suteikia energijos tada, kai jos ypač reikia.

L-karnitinas - svarbus energijos gamybos procese ir riebalų metabolizme. Pagrindinė L-karnitino metabolizmo funkcija yra riebalų oksidacijos stimuliavimas, todėl riebalai yra sudeginami ir neleidžiama jiems kauptis.  L-karnitinas paspartina maisto riebalų deginimą ir sumažina alkio pojūtį. Jis taip pat yra raumenų energijos šaltinis, pagerina kraujo apytaką ir raumenų aprūpinimą deguonimi. Po intensyvaus fizinio krūvio padeda greičiau atsigauti organizmui, skatina baltymų sintezę, raumenų masės formavimąsi.

Vitaminas C stimuliuoja azoto oksido gamybą (NO - nitric oxide), kuris po to atpalaiduoja kraujagysles ir taip sumažina kraujo spaudimą. 

Privalumas, jog šiame papilde naudojamas natūralus dažiklis tai – burokėlių milteliai.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

Grynasis kiekis: 600 g.

Maistingumas 100 g

Energetinė vertė

1 280 Kj / 301kcal

Baltymai

46,8 g

Angliavandeniai

28,5 g

- iš jų cukrus

21,6 g

Riebai

0,0 g

- sočiosios riebalų rūgštys

0,0 g

Druska

0,0 g

Maistinės skaidulos

0,0 g

Sudedamosios dalys  100g

Kreatino monohidratas

15,000 g

Tri-kreatino malatas

5,000 g

Kreatino etilo esteris

5,000 g

Citrulino malatas

5,000 g

Beta alaninas

5,000 g

L-karnitino tartatas

5,000g

Arginino alfa-ketoglutaratas

5,000g

L-glutaminas

5,000g

Taurinas

5,000g

Guaranos ekstraktas

5,000g

Burokėlių milteliai

5,000g

Vitaminas C

2,500 g

L-Leucinas (visiškai tirpus)

2,500 g

L-Valinas (visiškai tirpus)

1,250 g

L-Izoleucinas (visiškai tirpus)

1,250 g

Kofeinas

0,250g

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas, Tri - kreatino malatas, kreatino etilo esteris, citrulino malatas, beta alaninas, L-Karnitino taratas, arginino alfa - ketoglutaratas, L - Glutaminas, taurinas, saldiklis sukrozė, maltodekstrinas, dekstrozė, fruktozė, guaranos ekstraktas, askorbo rūgštis, L - Leucinas (visiškai tirpus), L- Valinas (visiškai tirpus), L - Izoleucinas ( visiškai tirpus), kofeinas, raudonųjų apelsinų kvapiosios medžiagos, natūralus dažiklis - burokėlių milteliai. 

Vartojimas: suaugusiems kaip maisto papildą vartoti 20g produkto sumaišyti su 200ml vandens. Vartoti 20-30 minučių prieš treniruotę. Nevartoti daugiau nei  40g produkto per parą.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

 

Produkto informacija
200 g
Kaina: 18.89€
200 g
600 g
Kaina: 41.99€
600 g