maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FEN Elite Inosine Booster Fen Elite Inosine Booster – tai maisto papildas plačiai vartojamas sportininkų bei asmenų, dirbančių.. FEN Product #: FEN_inosine_booster Regular price: $16.52 $16.52 10
FEN Elite Inosine Booster (100 kapsulių)

FEN Elite Inosine Booster

Fen Elite Inosine Booster – tai maisto papildas plačiai vartojamas sportininkų bei asmenų, dirbančių sunkų fizinį ir protinį darbą, kad apsaugotų širdį nuo nepalankių faktorių bei pagerintų fizinį darbingumą. Inozinas natūraliai randamas organizme ir laba

Gamintojas: FEN
Kiekis:
- +

Kaina: 19.99€

Pažymėti

Palyginti

Fen Elite Inosine Booster – tai maisto papildas plačiai vartojamas sportininkų bei asmenų, dirbančių sunkų fizinį ir protinį darbą, kad apsaugotų širdį nuo nepalankių faktorių bei pagerintų fizinį darbingumą. Inozinas natūraliai randamas organizme ir labai svarbus širdies bei skeleto raumenų sistemai. Į šio papildo sudėtį taip pat įdėta geležies oksido (E172). 

  • Efektyvesnis deguonies panaudojimas.
  • Stiprina širdies veiklą.
  • Didina imuninės sistemos atsparumą.
  • Intensyvesnės treniruotės.
  • Greitesnis atsistatymas po sunkių fizinių krūvių.

Inozinas - tai natūraliai organizme esantis (endogeninis) junginys - nukleozidas, aptinkamas tRNR (transportinės RNR) molekulėse. Jis susideda iš purino (hipoksantinas) ir sacharino (D-ribozė). Organizme iš inozino gaminamas inozintrifosfatas, kuris naudojamas kaip energijos šaltinis (panašiai kaip ATF).  Inozinas  aktyviai dalyvauja ATF (adenosintrifosfato), svarbiausio organizmo energetinio substrato sintezėje. Inozinas taip pat stimuliuoja 2,3 difosfoglicerato sintezę, kuri yra būtina medžiaga deguonies pernešimui iš eritrocitų į raumenines ląsteles. Yra duomenų, kad inozinas gerina širdies vainikinių kraujagyslių aprūpinimą krauju, padidina širdies ir skeleto raumeninių ląstelių atsparumą  deguonies trūkumui bei sustiprina širdies raumens susitraukimą.

Inozinas vartojamas jėgos, jėgos - ištvermės ir greičio - ištvermės sportui, kur reikalingas greitas energijos šaltinis.

Inozinas rekomenduojamas sportininkams ir žmonėms, turintiems padidintą fizinį krūvį. Inozinas yra cheminis junginys vadinamas hipoksantino ribose. Inozinas susideda iš purino (hipoksantino) ir angliavandenių (riboze), kurie yra pagrindinis adenozino trifosfato (ATP) energijos šaltinis organizme. Norint padidinti inozino efektą, rekomenduojama jį vartoti kartu su kreatinu monohidratu.

Geležis - mikroelementas, kraujo sudėtinė dalis. Ji būtina raudonųjų kraujo kūnelių - eritrocitų gamybai. Beveik du trečdaliai viso organizme esančio geležies kiekio yra eritrocituose, hemoglobino sudėtyje. Hemoglobinas organizme perneša deguonį į visus audinius. Geležis esanti hemoglobine panaudojama daug kartų. Kai eritrocitai suyra (jie gyvuoja apie keturis mėnesius), geležis nunešama į kaulų čiulpus, kur vėl panaudojama naujų eritrocitų gamybai. Kita geležies dalis yra sudėtyje mioglobino - baltymo, esančio raumenyse. Mioglobinas raumenyse dalyvauja deguonies ir anglies dvideginio apykaitoje.

Maisto papildas kapsulėmis

Grynasis kiekis: 100 kapsulių (1 kaps. – 660 mg).

Sudedamosios dalys: inozinas, geležies fumaratas, medžiaga nuo supuolimo trikalcio fosfatas (E341(iii)), lipnumą reguliuojanti medžiaga  magnio stearatas (E470b).

Maistinė energinė vertė 100 g

Energetinė vertė

62,8 Kj / 15,3 kcal

Baltymai

0,0 g

Angliavandeniai

0,0 g

- iš jų cukrus

0,0 g

Riebalai

1,7 g

- sočiosios riebalų rūgštys

0,0 g

Druska

0,0 g

Maistinės skaidulos

0,0 g

Sudedamosios dalys 1 kapsulėje (mg)

Inozinas

500,000 mg

Geležies fumaratas

(atitinka 14 mg geležies)

43,000 mg/

100% RMV*

RMV* - Referentinė maistinė vertė.

Rekomenduojamas vartojimas: kaip maisto papildą vartokite po 1 kapsulę kasdien. Treniruočių dienomis vartokite 1 kapsulę prieš treniruotę, užgeriant stikline vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.