maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition Mega G-H .. Mega Pro Product #: Mega_G-H Regular price: $25.61 $25.61 Išparduota
Cutler Total  Protein (910 g.)

Mega Pro Nutrition Mega G-H

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
* Skonis:
- +

Kaina: 36.99€

Pažymėti

Palyginti

Mega G-H tai amino rūgščių ir valerijono ekstrakto kombinacija, padeda pagerinti ir sustiprinti natūralaus augimo hormono išsiskyrimo organizme kokybę. L-argininas, natūrali aminorūgštis, įeina į baltymų sudėtį, o jie – statybinė visų žmogaus organizme esančių hormonų statybinė medžiaga. L-argininas sukuria azoto monoksidą, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą. L-Arginino mokslininkai vadina stebuklingąja molekule. Organizme L-Argininas paverčiamas azoto oksidu. Ši molekulė padeda atpalaiduoti bei išplėsti kraujagysles, kad pagerėtų kraujo apytaka. Ji taip pat skatina senėjimą stabdančių hormonų išsiskyrimą, stiprina imunitetą, padeda augti raumenų masei, mažina riebalinį audinį ir padeda pagerinti jautrumą insulinui. Argininas yra nepamainomas medžiagų apykaitos komponentas ir priskiriamas prie dalinai nepakeičiamų aminorūgščių. Lizinas - amino rūgštis lizinas reikalingas baltymų sintezei, augimui, kaulų formavimuisi. Trūkstant šios aminorūgšties sutrinka dėmesio ir minčių koncentracija, padidėja dirglumas, psichinis ir fizinis nuovargis, mažėja apetitas, sutrinka augimas. Lizinas dalyvauja antikūnų gamyboje, lemia hormonų ir fermentų gamybą. Triptofanas yra esminė amino rūgštis, kurios organizme nesigamina, todėl būtinai turime gauti su maistu. Triptofanas naudojamas daugelio organizmui būtinų medžiagų sintezei. Iš triptofano organizmas pasigamina neuromediatorių serotoniną ir miego hormoną melatoniną. Serotoninas reguliuoja smegenų impulus, nuo kurio priklauso miego kokybė, atsipalaidavimas, nuotaika bei apetitas.

Maisto papildas kapsulėmis

Grynasis kiekis: 120 kapsulių.

Sudedamosios dalys porcijoje (4 kapsulėse)
L-Arginino hidrochloridas 1000 mg
L-Lizinas 500 mg
L-Triptofanas 200 mg
Vaistinis valerijonas 200 mg

 

Sudedamosios dalys: L-Arginino hidrochloridas, L-Lyzinas, L-Triptofanas, vaistinis valerijonas, kieta želatininė kapsulė, magnio stearatas E 470B, trikalcio fosfatas.

Vartojimas: kaip maisto papildą vartoti 4 kapsules prieš einant miegoti, užgeriant stikline vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.