Anti-estrogenai

Anti-estrogenai. Estrogenai yra moteriškasis hormonas. Estrogenai natūraliai susidaro vyrų ir moterų organizmuose. Kadangi estrogenas yra moteriškasis hormonas, moterų organizme jo yra daugiau, nei vyrų organizme. Estrogenus slopinantys maisto papildai mažina estrogenų kiekį organizme ir jame padidina testosterono kiekį. Mažesnis estrogenų ir didesnis testosterono kiekis yra naudingas daugeliui atletų, nes sukelia daug palankių poveikių: organizme sumažėja riebalų kiekis, atsiranda daugiau energijos, jėgos, sustiprėja lytinis potraukis / agresija, greičiau auga raumenų masė.

Anti-estrogenai (tabletės pavidalo maisto papildai) yra naudingas preparatas ne tik vyrams atletams, kurie siekia kuo efektyviau sumažinti ir sustabdyti riebalinio sluoksnio kaupimąsi kūne. Ši medžiaga yra naudojama ir kaip vaistas. Anti-estrogenai skiriami moterims, kurioms buvo neseniai gydytas krūties vėžys, norint užtikrinti, kad moteriškos hormoninės ląstelės mažiau daugintųsi ir liga nesugrįžtų.

Anti-estrogenai kainos atžvilgiu per daug nesiskiria nuo kitų maisto papildų sportui, padedančių sumažinti kūno riebalų masę. Tad jeigu tikrai norite efektyviai pasiekti idealias kūno formas, derinkite tinkamą dietą, fizinį aktyvumą ir kelias rūšis mineralų bei maisto papildų, kurių viena gali būti ir anti-estrogenas. Taip užsitikrinsite ne tik nuostabią figūrą bei tvirtą raumenų masę, bet ir aukštesnę gyvenimo kokybę, aktyvesnį lytinį gyvenimą (jeigu esate vyras).

Papilduolimpas.lt internetu galite rasti anti-estrogenų su akcija, kai siūlome įsigyti šiuos maisto papildus pigiau. Taip pat anti-estrogenai su akcija parduodami, jeigu užsakomas tam tikras šių preparatų kiekis didmena. Mažmena galite bet kuriuos maisto papildus sportui įsigyti mūsų parduotuvėje Telšiuose, tačiau internetu užsakytas prekes siunčiame ir visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kt. miestuose). Pasirūpinkite savo sveikata ir kūnu, apie kurį visados svajojote.

Produktų nerasta.