Angliavandeniai

Angliavandeniai yra žmogaus organizmo degalai. Organizmas raumenyse ir kepenyse glikogeno formoje gali saugoti tik ribotą angliavandenių, naudojamų energijai, kiekį. Yra dviejų tipų angliavandenių – paprastieji angliavandeniai ir kompleksiniai angliavandeniai. Paprastieji angliavandeniai iš karto patenka į kraujotaką, o kompleksinius angliavandenius, prieš jiems patenkant į kraujotaką, reikia suskaidyti iki paprastųjų. Angliavandenių papildai – naudingas ir energiją suteikiantis produktas.

Angliavandenių nauda atsiskleidžia suteikiama energija sportuojant, ypač, jei sportuojama intensyviai. Angliavandeniai turėtų sudaryti net 40 proc. Jūsų mitybos, nes angliavandeniai – tai maistas sportui ir raumenims. Jei esate profesionalus sportininkas, angliavandenių naudojimas turėtų stipriai padidėti, todėl dažnai vien iš maisto gaunami angliavandeniai nepakankami, tampa reikalingi angliavandenių papildai.

Angliavandeniai sportuojantiems yra nepakeičiami. Kuo sunkiau ir daugiau sportuosite, tuo daugiau angliavandenių Jums reikės, tad po sporto nepamirškite organizmo papildyti angliavandeniais, kitu atveju galite jaustis pavargęs ar išsekęs. Angliavandeniai sportui dažniausiai parduodami miltelių pavidalu.

Svarbu paminėti ir tai, kad yra dviejų tipų angliavandeniai – paprastieji angliavandeniai ir kompleksiniai angliavandeniai. Paprastieji angliavandeniai iš karto patenka į kraujotaką, o kompleksinius angliavandenius, prieš jiems patenkant į kraujotaką, reikia suskaidyti iki paprastųjų. Angliavandeniai auginant masę yra nepakeičiami, tad jei iki šiol manydavote, jog angliavandeniai ir kultūrizmas – tai tarpusavyje nederantys žodžiai, klystate. Gliukozė yra būtina po treniruotės norint atgauti prarastas jėgas. Tad angliavandeniai masės auginimui taip pat reikalingi, kaip ir kitoms sporto šakoms. Sportuojantiems taip pat būtini angliavandeniai metant svorį.

Siūlome atkreipti dėmesį, jog egzistuoja ir angliavandenių žala organizmui. Tai pabrėžtina mėgstantiems cukrų ir saldumynus. Pakeiskite šiuos saldiklius fruktoze, medumi. Šie natūralūs produktai nekenks Jūsų sveikatai, tačiau aprūpins Jūsų organizmą reikalingais angliavandeniais.

Jei ieškote kokybiškų angliavandenių papildų patrauklia kaina, apsilankykite mūsų parduotuvėje Telšiuose arba internetinėje svetainėje ir įsigykite norimus sporto papildus (siūlome įsigyti ne tik mažmena, bet ir didmena). Produktus pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, kituose miestuose) bei Europoje.