BPI Power Series Leucine Agma

£19.35

  • Anabolinis aktyvumas
  • Azoto oksido sintezė
  • Padidėjęs „pumpavimo“ efektas

Neturime

Kategorija:

Esminė aminorūštis, kurios organizmas negali pats pasigaminti.

  • Anabolinis aktyvumas*†
  • Azoto oksido sintezė*†
  • Padidėjęs „pumpavimo“ efektas*

Leucine Agma pH™ yra L-Leucinas (įskaitant L-Leucino hidrochlorido formą) ir Agmatino Sulfatas. L-Leucinas yra esminė aminorūgštis, kurios organizmas pats negali susisintetinti. Tyrimai parodė, kad L-Leucinas gali padėti stimuliuoti baltymų sintezę ir apsaugoti raumenis nuo irimo. Šis produktas savo sudėtyje taip pat turi Agmatiną, kuris yra naujas analogas L-Argininui. Agmatinas, Agmatino Sulfato formoje, parodė didesnį potencialą azoto oksido sintezėje nei L-Argininas. Taip pat Agmatinas mokslininėje literatūroje įvardijamas kaip daugiau funkcijų atliekanti medžiaga, kuri yra tiesiogiai naudinga atletams ir kultūristams. Geresniam produkto įsisavinimui pridėta pH reguliavimo technologija pH Sorb™, kuri reguliuoja terpės rūgštingumą metabolizmo metu tam, kad būtų optimaliai pasisavinamos ir panaudojamos medžiagos. *†

Rekomenduojamas vartojimas: kaip maisto papildą, maišyti maždaug su 250ml vandens arba sulčių. Geresniems rezultatams pasiekti vartoti pirmoje ir antroje dienos pusėje. Pradedantiesiems: vartoti vieną porciją (1 kaušelį) pirmoje dienos pusėje ir vieną porciją (1 kaušelį) antroje dienos pusėje, arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas. Pažengusiems atletams: vartoti 1-2 porcijas (1-2 kaušelius) pirmoje dienos pusėje ir 1-2 porcijas (1-2 kaušelius) antroje dienos pusėje, arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas. Ne treneričuočių dienomis, vartoti vieną porciją (1 kaušelį) ryte nevalgius arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas.

Įspėjimas: Neskirtas vartoti asmenims, kuriems nėra 18 metų. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Nevartoti daugiau nei 8 savaites iš eilės. Prieš vartojant pasikonsultuokite su savo sveikatos specialistu, ypač jei naudojate vaistus, sergate, esate nėščia, maitinate krūtimi arba planuojate nėštumą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

† Kai yra kombinuojama su su teisinga mityba ir treniruočių režimu. Teiginiai paremti nepriklausomais ankstyvos stadijos, trečios partijos in vivo/in vitro mėginių moksliniais atradimais kiekvienam ingridientui.

* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

 

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

BPI Sport LEUCINE AGMA(su saldikliais)

(40 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 g. (1 samtelyje miltelių yra 3 g.).

Sudedamosios dalys: leucinas (L-leucina, leucinas HCL (hidrochloridas)), agmatinas (agmatino sulfatas). pH-Sorb šarminė technologija (magnio citratas, kalcio citratas, natrio citratas, kalio citratas, stearino rūgštis, kalio hidroksido, natrio karboksimetilceliuliozė, natūralus vaškas, E470). Taurinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio oksidas (E551), kvapiosios medžiagos (obuolių rūgštis (E296), citrinų rūgštis (E330)), tirštiklis E414, saldikliai (sukralozė ir acesulfamas K), dažikliai (E133), (dažiklis E129 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

Kiekis 1 samtelyje (3 g) RMV
Leucinas (L-leucina, leucinas HCL) 1500 mg *
Agmatinas (agmatino sulfatas) 250 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: sumaišykite 1 porciją (1 samtelį) su 200 ml šalto vandens. Vartoti du kartu dienoje, vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: BPI sports, 3149 SW 42 St Hollywood, FL 33312, JAV.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “BPI Power Series Leucine Agma”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *