maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Optimal M.N. Super amino 4600 .. Optimal Metabolic Nutrition Product #: Super_amino Regular price: $16.52 $16.52 2
Optimal M.N. Super amino 4600 (110 tabletės)
Optimal M.N. Super amino 4600 (325 tabletės)

Optimal M.N. Super amino 4600

Gamintojas: Optimal Metabolic Nutrition
Kiekis:
- +
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra
- +

Kaina: 19.99€

Kaina: 44.99€

Pažymėti

Palyginti

Super Amino 4600 sudėtyje yra labai veiksmingas laisvųjų amino rūgščių ir amino rūgščių su peptidais kombinacija. Tai yra 100% natūralus produktas. Jis padeda išlaikyti teigiamą azoto balansą, kuris yra būtinas raumenų augimui. Teigiamas azoto balansas padeda organizmui greičiau atsigauti po sekinančių treniruočių ir atstatyti raumenis. Super Amino 4600 sudėtyje yra padidinta  trijų esminių šakotos grandinės amino rūgščių L-valino, L-izoleucino ir L-leucino koncentracija.

Leucinas veikia augimą ir azoto apykaitą. Mažina kraujospūdį, skatina kaulų, raumenų, odos vystymąsi ir gijimą. kepenyse leucinas yra naudojamas gliukozės sintezei, kuomet badaujama, sergama, patiriamas stresas. Leucinas reguliuoja baltymų sintezę iš riebalinio audinio, kartu su izoleucinu ir valinu dalyvauja aprūpinant raumenis energija. Leucinas reikalingas hemoglobino gamybai, skatina augimo hormono sintezę.

Izoleucinas saugo raumenų baltymus nuo suirimo, kurį skatina dideli fiziniai krūviai. Dalyvauja sintetinant hemoglobiną, krešint kraujui, reguliuoja cukraus kiekį. Izoleucino reikia normalaus augimo užtikrinimui. Suaugusiems izoleucinas būtinas azoto apykaitai. 

Valinas gali regeneruoti hemoglobiną, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Jis kaip ir leucinas ir izoleucinas dalyvauja nervų sistemos veikloje (dalyvaudamas baltymų apykaitoje, perduoda jaudrinimą), palaiko emocinį stabilumą ir protinę veiklą. Valinas yra raumenų energijos šaltinis, ypač panaudojamas streso, didelio krūvio metu. Kartu su leucinu jis skatina anabolines reakcijas raumenyse – dalyvauja baltymų sintezeje ir palaiko raumenų masę. Kepenyse valinas dalyvauja gliukozės sintezėje, ypač kai jos reikia vykstant anaerobinėms (esant deguonies trūkumui) reakcijoms.

Maisto papildas tabletėmis

Grynasis kiekis: 110 tablečių.

Sudedamosios dalys 2 tabletėse
L-Argininas 144 mg
L-Lizinas 444 mg
L-Metioninas 176 mg
L-Fenilalaninas 176 mg
L-Treoninas 234 mg
L-Histidinas 76 mg
L-Leucinas (BCAA) 562 mg
L-Izoleucinas (BCAA) 260 mg
L-Valinas (BCAA) 238 mg
L-Alaninas 278 mg
L-Cisteinas 142 mg
L-Glicinas 84 mg
L-Prolinas 206 mg
L-Serinas 184 mg
L-Tirozinas 96 mg
L-Asparto rūgštis 452 mg
L-Glutamo rūgštis 748 mg

 

Vartojimas: Gerti po 1-3 tabletes 3 kartus per dieną esant tuščiam skrandžiui, geriausia tarp valgių užgeriant stikline vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.