maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition HMB .. Mega Pro Product #: hmb Regular price: $11.15 $11.15 4
Mega Pro Nutrition HMB (90 kapsulių)
Mega Pro Nutrition HMB (240 kapsulių)

Mega Pro Nutrition HMB

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
- +
- +

Kaina: 13.49€

Kaina: 25.99€

Pažymėti

Palyginti

HMB - Kalcio Hidroksi-metilo-butiratas, kuris yra vienos svarbiausių aminorūgščių L-leucino metabolitas. Dalį jų žmogaus organizmas pasigamina pats arba gauna su maistu (su greifrutais ar kai kuriomis žuvies rūšimis). HMB taip pat yra natūralus mamos pieno komponentas. Svarbiausia HMB reikšmė žmogaus organizmui yra maksimalios regeneracijos stiprinimas. Tai iššaukia greita organizmo atsigavimą po sunkios treniruotės, pozityvią raumenų struktūrą ir moksliškai įrodytą 2,5 x greitesnį raumenų augimą.   Sunkių treniruočių pasekoje, antinksčių žievė gamina kortizoną, kuris sustiprina organizmo sugebėjimą reaguoti greitai ir būti budriam. Šie hormonai, deja, turi nepageidaujamų šalutinių simptomų sportininkams: jie skatina dalies raumenų masės pavirtimą į energiją. Todėl, gali atsitikti taip, kad jėgos sportininkai, nors ilgai ir sunkiai treniruojasi, negauna jokio raumenų apimties padidėjimo. HMB veikia taip, kad nuslopina šią hormonų reakciją, kuri skatina raumenų masę degraduoti. Jėgos padidėjimas yra akivaizdus jau po dviejų savaičių HMB vartojimo. HMB yra galingas maisto papildas, iš kurio sportininkai išgauna daug naudos savo raumenų masės didininimui ir jėgai. HMB taip pat puikiai padeda organizmui deginti riebalus. HMB taip pat didina jėgą intensyvių treniruočių metu.

Maisto papildas kapsulėmis

Grynasis kiekis: 90 kapsulių ir 240 kapsulių.

Sudedamosios dalys 1 tabletėje ir porcijoje (4 tabletėse)/ RMV*
Kalcio Hidroksi-metilo-butiratas 250 mg / 1000 mg
Cinkas 2,5 mg (25% RMV*) /10 mg  (100% RMV*)
Selenas 13,75 mcg (25% RMV*)/ 55 mcg (100% RMV*)

*RMV – Referentinė maistinė vertė

Sudedamosios dalys: kalcio hidroksi-metilo-butiratas užpildas mikrokristalinė celiuliozė, dikalcio fosfatas, cinko oksidas, organinės kilmės seleno mielės, krospovidonas, magnio stearatas E 470b.

Vartojimas: kaip maisto papildą vartokite po 4 tabletes 3 kartus dienoje, paskirsčius skirtingu metu. Geriausia ryte, per pietus ir po treniruotės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.