maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Mega Pro Nutrition Extreme Amino .. Mega Pro Product #: extreme_amino Regular price: $39.66 $39.66 2
Mega Pro Nutrition Extreme Amino (165 tablečių)

Mega Pro Nutrition Extreme Amino

Gamintojas: Mega Pro
Kiekis:
- +

Kaina: 47.99€

Pažymėti

Palyginti

"Extreme Amino G8.7" yra bene daugiausia amino rūgščių turintis preparatas rinkoje. Produktas sudarytas iš pieno išrūgų hidrolizato, pieno išrūgų koncentrato, L-Lizino, kalcio kazeino ir jautienos hidrolizato. Preparatas yra sukurtas taip, kad dirbantys raumenys pasisavintų patį didžiausią amino rūgščių kiekį. Įsigiję "Extreme Amino G8.7" gausite ypatingo veiksmingumo raumenis didinantį amino rūgščių preparatą! Jo sudėtyje yra gryniausias, labiausiai koncentruotas pranašiausių peptidinėmis jungtimis sujungtų amino rūgščių šaltinis, moksliškai subalansuotas tam, kad padėtų Jums pasiekti maksimalų raumenų augimą, greitesnį jėgų atgavimą ir pagerintą raumenų darbą, jeigu bus derinamas su intensyvia treniravimosi sistema ir subalansuota mityba. Šį optimalų preparatą lengvai įsisaviną Jūsų raumenys ir jis yra labai svarbus išsaugant azotą Jūsų kūne. Kultūristai ir atletai puikiai žino, kad teigiamas azoto balansas padeda Jūsų raumenims greičiau atgauti jėgas po intensyvių treniruočių ir lemia jėgos didėjimą. Jis taipogi padeda veiksmingiau pasisavinti deguonį ir padidinti Jūsų metabolizmą, kad daugiau riebalų būtu sudeginta energijai gauti. "Extreme Amino G8.7" - būtinosios maistinės medžiagos Jūsų raumenims! Baltymai yra didelės sudėtinės molekulės, turinčios daug svarbių funkcijų Jūsų kūne, įskaitant ir pagalbą auginant raumenis. Baltymas yra sudarytas iš šimtų ar tūkstančių mažesnių dalelių, vadinamų amino rūgštymis, kurios viena su kita susijungusios grandinėmis. Egzistuoja 20 amino rūgščių rūšių, kurios gali būti derinamos tarpusavyje, kad sudarytų baltymą. Ne baltymai, o amino rūgštys yra būtinosios maistinės medžaigos Jūsų kūnui! Joks kitas preparatas net nepriartėja prie "Extreme Amino G.8.7" teikiamos ypatingos jėgos, biologinio veiksmingumo ir kokybės. 

Maisto papildas tabletėmis

Būdingų aminorūgščių aprašymas
Fenilalaninas – 94 mg *              
Lizinas – 274 mg *
Glicinas – 63 mg *
Triptofanas – 42 mg *
Metioninas – 66 mg *
Argininas – 82 mg *
Tirozinas – 105 mg *
Izoleucinas – 200 mg *
Serinas – 153 mg *
Valinas – 188 mg *
Alaninas – 153 mg *
Treoninas – 148 mg *
Prolinas – 193 mg *
Histidinas – 58 mg *
Cisteinas – 52 mg *
Apsarto rūgštis – 311 mg *
Leucinas – 308 mg *
Gliutamo rūgštis – 512 mg *

 

Vartojimas: Kaip maisto papildą, vartokite 1-3 tabletes 3 kartus per dieną, pireš ir po treniruotės arba su maistu, užgeriant pilna stikline vandens. Gerti  8-10 stiklinių vandens kasdien.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.