Aminomax 8000

£24.59

  • 91% hidrolizuoto laktabumino iš išrūgų baltymų
  • Papildomai įdėta L-leucino ir L-taurino
  • Pagerina raumenų augimą, jėgą bei ištvermę
  • Daugiau kaip 8 gramai aminorūgščių porcijoje

Neturime

Kategorija:

Gaspari Nutrition Aminomax 8000 tai aminorūgštys sudarytos iš 91% hidrolizuoto laktalbumino iš išrūgų baltymų, mažo molekulinio svorio tri-peptidai, di-peptidai ir laisvos aminorūgštys, su papildomu L-leucinu ir L-taurinu. Šios aminorūgštys tai „plytos“ reikalingos raumenų statybai. Lyginant su panašiais produktais, kur yra naudojamas koncentratas ar netgi izoliatas su dideliu molekuliniu svoriu, Aminomax 8000 pasisavinamas greičiau dėl hidrolizės pagaminimo būdo naudojimo ir mažos molekulinės masės peptidų.

L-leucinas padeda atstatyti raumeninį audinį, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, gali būti naudojamas energijai. Leucinas taip pat padidina augimo hormono gamybą ir padeda deginti vidinius-visceralinius riebalus. L-leucinas yra svarbiausia aminorūgštis iš šakotųjų aminorūgščių grupelės, jis mažina raumens irimą bei padeda atstatyti raumens audinį, kadangi jis lengvai virsta į gliukozę, todėl naudojant daugiau leucino organizmas mažiau suardo savo raumeninio audinio. Taip pat leucinas svarbus gijimo procesuose, todėl tinkamas po operacijų ir traumų.

L-taurinas gausiausia laisvos formos aminorūgštis kūne. Taurinas svarbus tulžies rūgšties komponentas, todėl svarbus geram riebalų ir riebaluose tirpių vitaminų įsisavinimui. Taurinas pats reguliuoja širdies ritmą, palaiko ląstelių membranų stabilumą, reguliuoja smegenų ląstelių aktyvumą. L-taurinas pagerina gliukozės toleranciją, padidina antioksidantų kiekį dėl ko sumažėja raumenų pažeidimas po sunkių treniruočių. Aminomax 8000 padeda atstatyti L-taurino atsargas raumenyse po treniruočių.

Kas yra Aminomax 8000?

  • 91% hidrolizuoto laktabumino iš išrūgų baltymų
  • Papildomai įdėta L-leucino ir L-taurino
  • Pagerina raumenų augimą, jėgą bei ištvermę
  • Daugiau kaip 8 gramai aminorūgščių porcijoje

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aminomax 8000”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *