maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Top 10 moksliškai įrodytų būdų, padedančių kovoti su nereikalinga kūno riebalų mase. 6 dalis

2016 spalio 24

9. Dinitrofenolis. Ši medžiaga, yra naudojama dažų bei sprogstamųjų medžiagų gamybai. Jos poveikis svorio mažinimui buvo atrastas tik tada, kai buvo susirūpinta darbuotojų, dirbančių fabrikuose saugumu, kurie nuo keistų sveikatos simptomų buvo susidūrę su rimtomis sveikatos problemomis. Konkrečiau, buvo nustatyta, kad visą tą laiką, darbininkai kvėpuodavo DNP dulkėmis. DNP, kuris yra medžiagų apykaitos toksinas, kitaip sakant, nuodas veikiantis mitochondrijas ir neleidžiantis joms normaliai funkcionuoti.

Tačiau, nepaisant, jog DNP yra stipriausiai riebalus šalinanti medžiaga, šiais laikais, ji nėra naudojama svorio metimui. Kodėl? Nes DNP sukelia labai staigų stresą žmogaus organizmui, kuris sukelia kitas, dar didesnes problemas. Nepaisant, šio preparato pavojingumo, nors ir labai retai, jis yra naudojamas kultūristų.

10. Kiti produktai. Daugybė kitų produktų, taip pat žada staigų svorio kritimą ir yra dažnai naudojami kultūristų. Pavyzdžiui, Yohimbinem, yra vaistas blokuojanti alfa-2 receptorius, kurie blokuoja NE. Kaptoprilis, kraujospūdį mažinantis vaistas, kuris blokuoja hormono, esančio riebalų ląstelėse poveikį bei mažina alfa-2 receptorius. Ir žinoma, riebalų nusiurbimas, kuris yra atliekamas kompetentingų ir savo darbą išmanančių daktarų.

Nepaisant jokių rizikų, kultūristai vis tiek naudoja kraštutines priemones, padedančias pasiekti reikiamus rezultatus. Kaip galima suprasti, dauguma šių metodų kelia pavojų ir yra neteisėtos, tuo atveju, jeigu yra naudojamos be gydytojo recepto. Taip pat, nė vienas iš anksčiau išvardintų metodų, neturėtų būti naudojamas, nežinant jų sukeliamo pavojaus.

Galų gale, jeigu norite numesti papildomus kūno riebalus, mes patariame naudotis jau seniai patvirtintais ir veikiančiais metodais. Siekiant pačio geriausio rezultato, labai svarbu suderinti mitybą bei sportą. Omenyje turime: pakankamą baltymų ir angliavandenių kiekio vartojimą. Žinoma, papildai sportuojantiems yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir maistas. Ypatingai jeigu yra vartojami kaip riebalų degintojai arba testosterono skatintojai. Taigi, nieko nelaukite, pasiimkite savo sportine aprangą su savimi ir keliaukite į sporto salę šalinti susikaupusius riebaliukus.
Ieškote maisto papildų pigiau? Aukščiausios kokybės papildus galite rasti internetinėje parduotuvėje www.papilduolimpas.lt.

Šaltinis: musculardevelopment.com