maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MadMax Pirštinės fitnesui eXtreme 2edition - MFG-568 Šios pirštinės tai tikras meistriškumo įrodymas. Pasiūtos iš aukštos klasės juodos matinės odos. Vid.. MadMax Product #: 590 Regular price: $15.69 $15.69 10
MadMax Pirštinės fitnesui eXtreme 2edition - MFG-568

MadMax Pirštinės fitnesui eXtreme 2edition - MFG-568

Šios pirštinės tai tikras meistriškumo įrodymas. Pasiūtos iš aukštos klasės juodos matinės odos. Vidinė pirštinių pusė padengta specialiu sluoksniu, kad išvengti rankų dažymo treniruotės metu. Dėvint pirštines, viršutinė pirštinių pusė ir pirštų dalis greičiausiai deformuojasi, todėl oda yra derinta kartu su „Lycra“ audiniu, kuris yra elastingas bei saugo oda nuo deformacijos (sistema „Lankstus ir Prisitaikantis“). Pirštinės pirštų dalis ir viršutinė delno pusė pasiūta iš ypatingai stipraus ir elastingo „4-way Lycra“ audinio. Kilpa pasiūta iš medvilninės juostos, kuri ypatingai stipri ir užtikrina tvirtą pirštinės užsegimą ne tik delno pusėje, bet ir viršutinės pirštinės dalyje. Būtent todėl pirštinės tinka kiekvienai rankai. Lipnios juostos užsegimas užbaigiamas kilpa. Pirštinės delno pusėje naudotas odos pakaitalas, kuris atsparus mechaniniams įbrėžimams. Be to, vidinė delno pusė prikimšta putos kamšalu ir peltakiuota. Šios medžiagos dėka, užtikrinamas tikslus pirštinės pasiuvimas, o peltakiavimas neleidžia odai, esančiai delno pusėje, temptis.

Gamintojas: MadMax
* Dydis:
- +

Kaina: 18.98€

Dydžiai: S-XXL
Panaudotos medžiagos: 65% oda ir 35% poliesterio 
Dydžių lentelė. Matuojama aplink plaštaką, kai rankų pirštai truputi sulenkti.

Dydis  S M L XL XXL
  17,5 - 19,0 cm 19,0 - 20,5 cm  20,5 - 22,0 cm 22,0 - 23,5 cm 23,5 - 25,0 cm

 Spalva: juoda / tamsiai raudona

DĖMESIO! PRIEŠ PERKANT PREKĘ, PIRMA PASIDOMĖKITE AR JI YRA SANDĖLYJE, NES PREKIŲ LIKUČIAI LABAI DAŽNAI KEIČIASI. info@papilduolimpas.lt arba kontaktų formoje KONTAKTAI.