Garantija

Atsižvelgdami į klientų poreikius pateikiame klientui tik itin aukštos kokybės maisto papildus, kurie atitinka visus Lietuvos valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos reikalavimus. Klientai pas mus gali įsigyti aukščiausios kokybės prekes už prieinamą kainą. Visi maisto papildai turi analizės sertifikatus ir yra ištirti sertifikuotose laboratorijose. Maisto papildai yra importuojami ir platinami laikantis visų LR teisės aktų reikalavimų. Internetinėje parduotuvėje www.papilduolimpas.lt prekiaujama tik kokybiškais maisto papildais sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems, bei savo sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Esame užtikrinti, kad siūlome Jums aukščiausios kokybės maisto papildus ir nebijome Jums suteikti visų garantijų! Esi nepatenkintas? Turi nusiskundimų apie prekes, užsakymų būklę, prekių garantijas? Informuok adresu: info@papilduolimpas.lt.

SVARBU ŽINOTI: Kokybiškų maisto papildų nekeičiame. (Kokybiškas tai nepažeistas ir tinkamo galiojimo maisto papildas). Jeigu dėl mūsų kaltės gavote ne tą prekę ­ mes savo lėšomis pakeisime Jums prekę į Jūsų norimą.