maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Fitmax linijos papildai energijai

Treniruotės kiekvienam sportininkui atima labai daug energijos. Ypač aktyvių sporto šakų entuziastai žino, ką reiškia nualinti kūną atliekant intensyvius pratimus. Nors kartais pakanka tik gerai pailsėti, pamiegoti ar sveikai pavalgyti, tam tikras nuovargis vis tiek jaučiamas. Norint atgauti jėgas bei vėl grįžti į reguliarų treniruočių ritmą, reikėtų pasitelkti papildomas priemones. Viena tokių – FITMAX linijos papildai energijai. Šių papildų sudėtyje gausu angliavandenių, baltymų, vitaminų bei mineralų, padedančių kaupti energiją, kuri vėliau būtina sportuojančiam žmogui. Papildai energijai palaikyti tinkama įvairių sporto šakų atstovams, ypatingai aktyvaus sporto atstovams ar mėgėjams.

FitMax L-carnitine BASE

(60 tablečių, 90 tablečių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Dont Stop

(60 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Fire Fit

(90 kapsulių)

19.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax L-carnitine GREEN

(90 kapsulių, 60 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax L-carnitine THERM

(90 kapsulių, 60 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax L-Carnitine Liquid 3000

(20 ampulių)

30.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Octagon

(494 g)

34.99€

Gamintojas: FitMax

FITMAX linijos papildai energijai tinka be išimties visoms aktyvioms, jėgos ar ištvermės reikalaujančioms sporto šakoms, pavyzdžiui, bėgimui, krepšiniui, futbolui, plaukimui bei pan. Dėl išskirtinės savo sudėties energetiniai papildai leidžia žmogui jaustis energingam ir aktyviam. Visa tai leidžia siekti išties aukštų pasiekimų ar asmeninių rekordų. Papildai energijai turi poveikį tiek treniruotės metu, tiek jai pasibaigus. Kurį laiką vartojant šiuos papildus sportui atletų kūnas mažiau varginamas, o ir bendra jo savijauta kur kas pagerėja.
FITMAX linijos papildai energijai tinka ištvermei, sportininkas greičiau atsigauna. Taip pat didėja ir pačio žmogaus motyvacija daugiau treniruotis ir stengtis, kadangi gera savijauta ir fizinis pajėgumas tai pilnai leidžia. Vartojant šiuos papildus gerėja deguonies įsisavinimas, pavyksta geriau pailsėti.
Užsisakykite FITMAX papildus energijai internetu. Svetainėje esanti produkcija yra išskirtinai aukštos kokybės ir sporto papildų rinkoje parduodama gera kaina. Užsakytus preparatus siunčiame visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir kituose šalies miestuose). Klientams pageidaujant galime papildus sportui siųsti ir į kitas Europos valstybes.