maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Baltymų pasisavinimas kultūrizmo sporto atstovams. 4 dalis

2017 vasario 27

Tyrimai dėl protarpinio pasninkavimo yra dar viena aktuali tema šiame straipsnyje. Šis protokolas, paprastai apima maistinių medžiagų vartojimą labai riboto laiko tarpe, dažniausiai mažiau nei per 8 valandas. Neseniai sisteminės apžvalgos dėka, buvo nustatyta jog būtent toks protarpinis pasninkavimas, turėjo panašų poveikį liesai kūno masei, kaip ir bet kuris kitas tradicinis saikingo valgymo modelis. Bet vėlgi, tyrimai apėmė tik optimalų baltymų suvartojimų kiekį be jokių papildomų fizinių treniruočių, o taipogi visi dalyviai patyrė ir gan didelė kalorijų deficitą, kuris yra visiškai nepriimtinas su sunkiais svoriais dirbantiems sportininkams.

Atsižvelgiant į kūno ribotumą pagal plačiai paplitusią literatūrą, norime pateikti ir esminę žinutę, pagrįsta tikrais faktais ir įrodymais. Nors riba, kurią peržengus baltymai yra oksiduojami į energiją, o ne konkrečiai į raumenis tikrai egzistuoja, pasirodo jog dažnai minėti 20-30 gramų baltymų yra dažniausiai gaunami iš skirtingų, sveikų maisto patiekalų. Taip pat, žinant, kad anabolinis baltymų poveikis trunka maždaug nuo penkių iki šešių valandų yra patartina 30g. kokybiškų baltymų paskirstyti trijų ar keturių valgymų metu. Tačiau jeigu jūs ir nesugebėsite suvartoti reikiamo baltymų kiekio kiekvienos dienos metu, prisiminkite jog baltymų turite suvartoti 1g. kiekvienam jūsų masės kilogramui. O tai reiškia, kad gerųjų baltymų gaunamų iš skirtingų patiekalų, tikrai neužtenka, norint pasiekti gerų rezultatų bet kurioje sporto šakoje.

Norite savo kūną patobulinti taip, jog daugiau nebereikėtų nerimauti dėl per mažo baltymų, angliavandenių ar kitų papildų kiekio organizme? Pradėkite vartoti maisto papildus. Maisto papildai sportui yra toks pats svarbus, kaip ir paprastas dienos metu suvartojamas maistas. Baltymai, kreatinas, amino rūgštys, glutaminas bei visas kitas baltyminis maistas, gali greitai padėti pasiekti tokių rezultatų, kokių net nesitikėjote. Maisto papildai sportui yra galimi įsigyti internetinėje papilduolimpas.lt svetainėje už itin patrauklią kainą.

Šaltinis MUSCULARDEVELOPMENT.