maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Cutler Big-T Big T™ yra natūralus testosterono skatintojas kuris sukurtas remiantis moksliniais tyrimais ir veiki.. Cutler Nutrition Product #: cutlerbigt Regular price: $25.61 $25.61 6
Cutler Big-T (28 kapsulės)

Cutler Big-T

Big T™ yra natūralus testosterono skatintojas kuris sukurtas remiantis moksliniais tyrimais ir veikia padėdamas kontroliuoti testosterono kiekį ir mažinti estrogeno kiekį. Big T™ yra androgeninė formulė, kuri gali veikti kaip raumenų kokybės gerinimo formulė. 

Vartoti siekiant: 

  • Padidinti jėgą bei raumenų masę
  • Skatinti testosterono išsiskyrimą
Gamintojas: Cutler Nutrition
Kiekis:
- +

Kaina: 30.99€

Pažymėti

Palyginti

Sudėtis

Big T™ yra natūralus testosterono skatintojas kuris sukurtas remiantis moksliniais tyrimais ir veikia padėdamas kontroliuoti testosterono kiekį ir mažinti estrogeno kiekį. Big T™ yra androgeninė formulė, kuri gali veikti kaip raumenų kokybės gerinimo formulė. 

Vartoti siekiant:

  • Padidinti jėgą bei raumenų masę
  • Skatinti testosterono išsiskyrimą

Vartojimas: sumaišyti 1 kaušelį su 250ml šalto vandens arba gėrimo, ryte tuo pačiu laiku kiekvieną dieną arba kaip nurodė kvalifikuotas sveikatos specialistas. Vartoti pavalgius. Geresniems rezultatams pasiekti vartoti 4-8 savaites (1-2 ciklai). Nevartoti ilgiau nei 8 savaites. Rekomenduojama 4 savaičių pertrauka tarp ciklų.

Įspėjimas: Neskirtas vartoti asmenims, kuriems nėra 18 metų. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Nevartoti daugiau nei 8 savaites iš eilės. Prieš vartojant pasikonsultuokite su savo sveikatos specialistu, ypač jei naudojate vaistus, sergate, esate nėščia, maitinate krūtimi arba planuojate nėštumą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kai yra kombinuojama su su teisinga mityba ir treniruočių režimu. Teiginiai paremti nepriklausomais ankstyvos stadijos, trečios partijos in vivo/in vitro mėginių moksliniais atradimais kiekvienam ingridientui.

* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

 

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

“Cutler BIG T“

(28 porcijų)

Grynasis kiekis: 28 tab. (porcija 1 tab.).

Sudedamosios dalys: cinkas (cinko acetatas), Big T matrica (Patentuotas mišinys) (L-asparto rūgštis, dažinės ciberžolės (lot. Curcuma longa) šaknys ir šakniastiebiai (kurkuminas), paragvajinio bugienio (lot. Ilex paraguariensis) lapai, didžiosios dilgėlės (lot. Urtica dioica) šaknys, tikrojo imbiero (lot. Zingiber officinale) šaknys (6-gingerolis)), maltodekstrinas, kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiagacitrinų rūgštis (E330), lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas (E551), saldikliai acesulfamas K (E950), sukralozė (E955), dažiklis alura raudonasis (dažiklis E129 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį).

  1 tabletėje RMV
Cinkas 15  mg 150% (RPN 10 mg)
Big T matrica (Patentuotas mišinys 1670 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti 1 kapsulę ryte kiekvieną dieną. Vartoti ne ilgiau kaip 8 savaites.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų, moterims. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: BPI sports, 3149 SW 42 St Hollywood, FL 33312, JAV.
Importuotojas: MS SPORT, IĮ, Laisvės g 3, Telšiai, tel. 8 613 76673, www.papilduolimpas.lt.