maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Testosterono skatintojai

Kiekvienas daug ir rimtai sportuojantis žmogus žino, kad tinkamas testosterono lygis organizme yra labai svarbus. Tačiau ką daryti, jeigu jis yra nepakankamas? Testosterono skatintojai – tai specialūs sporto papildai, kurie ženkliai padidina testosterono kiekį jūsų kraujyje. Tokie testosterono papildai gaminami iš natūralių, gamtoje randamų augalinių ekstraktų. Dėl ypatingos sudėties jis puikiai tinkamas visiems žmonėms, ypač – sportininkams. Testosterono skatinimas asmeniui naudingas dėl to, kad ženkliai padidėja baltymų sintezė, raumenų audinių ląstelės lengviau ir greičiau atsinaujina, didėja bendra atleto ištvermė. Testosterono papildai tinka visiems ir dažnai veikia kaip riebalų degintojai.

Cutler Big-T

(28 kapsulės)

30.99€

Gamintojas: Cutler Nutrition

MuscleMeds Power Test

(168 kapsulės )

48.99€

Gamintojas: Muscle Meds

Nutrex T-Up

(150 kapsulių)

33.29€

Gamintojas: Nutrex

Optimum Nutrition Tribulus

(100 kapsulių)

17.39€

Gamintojas: Optimum Nutrition

Tested Test (D-Aspartic Acid Chelate)

(120 kapsulių)

28.99€  15.11€

Gamintojas: Tested

Tested Maca 4:1

(100 kapsulių)

15.98€

Gamintojas: Tested

Tested Boost

(120 kapsulių)

36.19€

Gamintojas: Tested

Tested Tribulus 90%

(90 kapsulių)

20.29€

Gamintojas: Tested

Mutant Test

(180 kapsulių)

31.99€

Gamintojas: Mutant

Epiq Test

(60 kapsulių)

43.49€  30.23€

Gamintojas: EPIQ

FitMax Tribu UP

(60 kapsulių, 120 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

Testosterono skatintojai yra tokie preparatai, kurių pagalba žmogus jaučiasi energingesnis, labiau motyvuotas gyvenime kažką nuveikti. Testosteronas ženkliai padidina raumenis ir padeda išvystyti didelę jėgą. Taip pat testosterono papildai yra atsakingi už baltymų sintezę, vykstančią kiekvieno žmogaus organizme bei raumenų išsivystymą. Jie tinkami visiems žmonėms – testosterono papildai moterims ir testosterono papildai vyrams.

Dėl ypatingų savo savybių, testosterono papildai sportui neliko neįvertinti ir sporto entuziastų bei profesionalų. Kiekvienas, kuris siekia aukštų rezultatų sporte, žino, kad testosterono skatintojų vartojimas jam padės pasiekti tai, ko trokšta. Taip pat rinkoje yra parduodamas natūralus testosterono skatintojas, kuris skatina žmogaus organizme esančių hormonų gamybą.

Taip pat testosterono poveikis ir atsiradusi energija ir valia sportuoti paskatina gražesnių kūno formų formavimą. Taigi galima sakyti, kad šie sporto papildai yra savotiški riebalų degintojai moterims bei vyrams. Nors prekyboje riebalų deginimo papildai parduodami ir atskirai, vartojant testosterono skatintojus, puikių rezultatų taip pat pasieksite.

Reikėtų pridurti, kad testosteronas yra pats svarbiausias vyriškas hormonas, kuris yra atsakingas ne tik už raumenų augimą, tačiau ir lytinį potraukį bei pačios erekcijos kokybę. Jis pakelia nuotaiką, leidžia jaustis žvaliam ir energingam.

Elektroninėje parduotuvėje „Papilduolimpas.lt“ galite įsigyti itin kokybiškus maisto papildus gera kaina. Testosterono skatintojai – tai papildai, kurie pakeis Jūsų gyvenimą ir leis juo mėgautis. Internetu užsakytus papildus sportui siunčiame visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir kt. šalies miestai) bei į daugelį Europos valstybių.

Mūsų svetainėje įsigysite viską, ko reikia geriausiems jūsų treniruočių rezultatams pasiekti.
Tiek profesionaliems sportininkams, tiek laisvalaikiu sportuojantiems žmonėms vienas svarbiausių dalykų yra sveikas maistas. Taisyklingai parinktas maistas sportui ir jo rezultatams turi didelės reikšmės. Sportuojančio žmogaus maisto racioną praplėtus dar ir maisto papildais, pasiekti trokštamų sporto rezultatų yra lengviau, organizmas lengviau atsistato po fizinių krūvių. Subalansavus mitybą, papildai sportavimą padaro efektyvesnį. Mūsų maisto papildų sportui parduotuvė siūlo profesionalius papildus tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams. Maisto papildai sportui internetu - patogiausia galimybė įsigyti patikimą maistą sportui ypač gera kaina.Mūsų svetainėje rasite ir kitų treniruotes palengvinančių ir komfortą sportuojant suteikiančių prekių. Čia neišeidami iš namų galite įsigyti visą jums reikiamą sportinę aprangą, priedus ir aksesuarus sportui. Tiems, kurie nori nudžiuginti savo artimą žmogų sveika ir įkvepiančia dovana, siūlome įsigyti dovanų kuponus. Atkreipkite dėmesį, kad turime skiltį „Papildų akcijos“, į kurią visuomet verta užsukti išsirinkti pasiūlymų geriausia kaina. Norinčius sekti sporto naujienas, sužinoti sportuojantiems aktualius dalykus bei įdomybes kviečiame nuolat apsilankyti mūsų kuriamame bloge

Papildus sportuojantiems galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų lokalioje maisto papildų parduotuvėje Telšiuose tiek didmeninės tiek mažmeninės prekybos principu. Maistą sportui siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Tauragę, Šilutę, Alytų, Marijampolę, Plungę, Mažeikius, Ukmergę, Jonavą, Druskininkus, Raseinius, Kėdainius, Uteną bei kitus Lietuvos miestus. Dėl detalesnės informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis nurodytais kontaktais.