maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Testosterono skatintojai

Kiekvienas daug ir rimtai sportuojantis žmogus žino, kad tinkamas testosterono lygis organizme yra labai svarbus. Tačiau ką daryti, jeigu jis yra nepakankamas? Testosterono skatintojai – tai specialūs sporto papildai, kurie ženkliai padidina testosterono kiekį jūsų kraujyje. Tokie testosterono papildai gaminami iš natūralių, gamtoje randamų augalinių ekstraktų. Dėl ypatingos sudėties jis puikiai tinkamas visiems žmonėms, ypač – sportininkams. Testosterono skatinimas asmeniui naudingas dėl to, kad ženkliai padidėja baltymų sintezė, raumenų audinių ląstelės lengviau ir greičiau atsinaujina, didėja bendra atleto ištvermė. Testosterono papildai tinka visiems ir dažnai veikia kaip riebalų degintojai.

Cutler Big-T

(28 kapsulės)

30.99€

Gamintojas: Cutler Nutrition

MuscleMeds Power Test

(168 kapsulės )

48.99€

Gamintojas: Muscle Meds

Optimum Nutrition Tribulus

(100 kapsulių)

17.39€

Gamintojas: Optimum Nutrition

Tested Test (D-Aspartic Acid Chelate)

(120 kapsulių)

28.99€

Gamintojas: Tested

Tested Maca 4:1

(100 kapsulių)

15.98€

Gamintojas: Tested

Tested Boost

(120 kapsulių)

36.19€

Gamintojas: Tested

Tested Tribulus 90%

(90 kapsulių)

20.29€

Gamintojas: Tested

Mutant Test

(180 kapsulių)

31.99€

Gamintojas: Mutant

Epiq Test

(60 kapsulių)

43.49€  24.20€

Gamintojas: EPIQ

FitMax Tribu UP

(60 kapsulių, 120 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

KFD T-Buster

(180 tablečių)

30.00€

Gamintojas: KFD Nutrition

KFD Premium DAA

(240 g)

14.99€

Gamintojas: KFD Nutrition

FEN Elite Test Booster

(100 tablečių)

28.69€

Gamintojas: FEN

Testosterono skatintojai yra tokie preparatai, kurių pagalba žmogus jaučiasi energingesnis, labiau motyvuotas gyvenime kažką nuveikti. Testosteronas ženkliai padidina raumenis ir padeda išvystyti didelę jėgą. Taip pat testosterono papildai yra atsakingi už baltymų sintezę, vykstančią kiekvieno žmogaus organizme bei raumenų išsivystymą. Jie tinkami visiems žmonėms – testosterono papildai moterims ir testosterono papildai vyrams.

Dėl ypatingų savo savybių, testosterono papildai sportui neliko neįvertinti ir sporto entuziastų bei profesionalų. Kiekvienas, kuris siekia aukštų rezultatų sporte, žino, kad testosterono skatintojų vartojimas jam padės pasiekti tai, ko trokšta. Taip pat rinkoje yra parduodamas natūralus testosterono skatintojas, kuris skatina žmogaus organizme esančių hormonų gamybą.

Taip pat testosterono poveikis ir atsiradusi energija ir valia sportuoti paskatina gražesnių kūno formų formavimą. Taigi galima sakyti, kad šie sporto papildai yra savotiški riebalų degintojai moterims bei vyrams. Nors prekyboje riebalų deginimo papildai parduodami ir atskirai, vartojant testosterono skatintojus, puikių rezultatų taip pat pasieksite.

Reikėtų pridurti, kad testosteronas yra pats svarbiausias vyriškas hormonas, kuris yra atsakingas ne tik už raumenų augimą, tačiau ir lytinį potraukį bei pačios erekcijos kokybę. Jis pakelia nuotaiką, leidžia jaustis žvaliam ir energingam.

Elektroninėje parduotuvėje „Papilduolimpas.lt“ galite įsigyti itin kokybiškus maisto papildus gera kaina. Testosterono skatintojai – tai papildai, kurie pakeis Jūsų gyvenimą ir leis juo mėgautis. Internetu užsakytus papildus sportui siunčiame visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir kt. šalies miestai) bei į daugelį Europos valstybių.