maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Baltyminiai batonėliai

Baltymai – tai svarbi subalansuotos mitybos dalis. Jie stiprina imuninę organizmo sistemą, atlieka audinių gijimo ir jų augimo bei kitas svarbias organizmui funkcijas. Taip pat baltymai skatina raumenų augimą. Dėl šių savybių baltymai sportuojantiems yra ypač svarbūs. Nustatyta, jog baltymai yra pagrindinė statybinė raumenų medžiaga. Į tai turi atkreipti dėmesį tiek visi sportininkai, tiek laisvalaikiu sportuojantys žmonės, kurie nori padidinti savo raumenų masę. Turėti įspūdingą kūną – ne vien nuolatinio darbo treniruočių salėje rezultatas, bet ir baltymų vartojimas. Jei norite baltymų gauti natūraliai, galite valgyti maisto produktus, kuriuose yra baltymų, arba valgyti baltyminį maistą, kuriame yra visas reikiamas baltymų paros kiekis. Įtraukti į kasdienę mitybą baltyminiai produktai leis pasisavinti reikiamą baltymų kiekį ir padidinti raumenų masę. Baltyminiai batonėniai sportui – bene vienas patogiausių būdų aprūpinti kūną baltymais.

FortiFX Fit Crunch

(12 x 90 g., 1 x 90 g.)

3.29€

Gamintojas: FortiFX

Extrifit Protein Bar 31%

(1 X 80 G.)

2.99€

Gamintojas: Extrifit

Viena reikalingiausių maisto medžiagų – baltymai. Baltymai sportuojant tampa veiksniu, padedančiu greičiau atgauti prarastas jėgas. Rekomenduojamas baltyminis maistas: riešutai, pupos, sėkliniai vaisiai, išpjautinė mėsos dalis be riebalų, žuvis ir jūros produktai, pienas, varškė, kaimiškas sūris, natūralus jogurtas ir kiti maisto produktai. Baltymų galima gauti iš daugelio maisto produktų. Baltyminiai produktai, baltyminis maistas turėtų papildyti kiekvieno sportuojančio ir aktyvaus žmogaus kasdienę mitybą. Tačiau ne visada galima su maisto produktais gauti visą reikalingą baltymų kiekį. Jeigu intensyviai sportuojate, kartais organizmas iš maisto neaprūpinamas tiek baltymų, kiek jų reikėtų. Todėl specialistų rekomendacija – specialūs sporto papildai, kuriuose yra baltymų, turi būti įtraukti į kasdienę mitybą. Skanus ir patogus valgyti baltymų šaltinis – baltyminiai batonėliai. Šie produktai ir juose esantys baltymai sportuojantiems organizme atkuria ir subalansuoja reikalingus medžiagų kiekius. Mūsų siūlomi papildai sportui savo sudėtyje turi reikalingą baltymų kiekį, todėl yra subalansuoti intensyviai sportuojantiems žmonėms.

Nežinote, kurie papildai Jums tinkamesni? Siųskite užklausą arba apsilankykite mūsų parduotuvėje Telšiuose. Mūsų parduotuvėje parduodami batyminiai batonėliai kaina, prieinama kiekvienam. Taip pat prekiaujame ne tik mažmena, bet ir didmena (perkant didmena, siūlomi baltyminiai batonėliai pigiau). Internetu pirktos prekės pristatomos visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose) ir net gi Europoje. Nuolatos sekite mūsų naujienas, kai parduodami papildai ir baltyminiai batonėliai su akcija. Baltyminiai batonėliai sportuojantiems – tai patogus būdas nuolatos palaikyti raumenis aprūpintus baltymais.