maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Azoto skatintojai

Plačiai pagarsėję azoto skatintojai – kas tai? Azoto skatintojai – specializuoti sporto papildai, kurie padeda sugrąžinti energiją bei gerina bendrą raumenų veiklos būklę.

Azoto skatintojai – tai azoto oksidas (dujos), organizme susidarančios L – arginino bei L – citrulino skaidymo metu. Šios reakcijos metu dalyvauja fermentai, vadinama azoto oksido sintetazės (NOS), grupė. Azoto skatintojai papildai padeda greičiau atgauti jėgas po treniruočių ar tarpuose tarp pratimų, padidina raumenų atsparumą nuovargiui, padidina raumenų galią per treniruotes. Visa tai – teigiamas azoto skatintojų poveikis.

Ne veltui azoto skatintojai sportui yra labai svarbūs: azoto skatintojai papildai praturtina žmogaus organizmą azoto oksidu, taip praplėsdami kraujagysles. Per jas į dirbantį raumenį ir iš jo patenka daugiau kraujo bei reikalingų maisto medžiagų. išsiplėtimą.

Nutrex Niox

(180 kapsulių)

36.99€

FitMax NO Active

(120 kapsulių)

19.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax Pump Ghost

(450 g)

34.99€

Gamintojas: FitMax

Mega Pro Nutrition NOxide

(180 tablečių)

41.99€

Gamintojas: Mega Pro

Extrifit Agrezz

(20 pakuotės, 1 pakuotė)

52.99€

Gamintojas: Extrifit

Extrifit HellNox

(620 g)

72.99€

Gamintojas: Extrifit

Extrifit E. nox shock

(690 g)

58.99€

Gamintojas: Extrifit

Extrifit Actinox

(620 g)

58.99€

Gamintojas: Extrifit

FEN Elite Inosine Booster

(100 kapsulių))

19.99€

Gamintojas: FEN

FEN Elite No Pump

(200 g, 600 g)

41.99€

Gamintojas: FEN

Kurie sporto papildai su azoto oksidu yra geriausias azoto skatintojas, atsakyti nėra lengva, kadangi visi jie teigiamai stimuliuoja pokyčius atletų organizme. L – arginino bei L – citrulino skaidymo procese išsiskiriančios azoto dujos yra ypatingos dėl savo cheminių ryšių bei poveikio žmogaus raumenims. Tokio skaidymo procese dalyvauja fermentų, vadinamų azoto oksido sintetazė (NOS), grupė.

Papildai sportui, kuriuose gausu medžiagų, skatinančių azoto oksido išskyrimą, turi ryškų poveikį sportininkų būklės gerinime. Azoto skatintojų papildai padeda greičiau atsistatyti, atsigauti po treniruočių ar tarp atliekamų pratimų, padidina raumenų atsparumą nuovargiui, raumenų galią per treniruotes, o pačių treniruočių ar varžybų metu sustiprina raumenų siurblį. Remiantis specialistų rekomendacijomis, maistas sportui azoto skatintojai turėtų būti vartojami prieš treniruotes, nes azoto skatintojų papildai žmogaus organizme sukelia didesnį kraujagyslių išsiplėtimą, dėl kurio daugiau reikalingiausių maisto medžiagų pernešama į raumenis. Būtent dėl šios priežasties didėja ir raumenų augimo potencialas.

Siekiantiems greičiau pajusti jėgų antplūdį po sunkių varžybų ar intensyvių treniruočių, rekomenduojami papildai sportui – azoto skatintojai. Gera kaina ir galimybė užsisakyti internetu – vykdome užsakymus visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir kt. šalies miestai). Svarbu pabrėžti, kad papildai parduodami tiek didmenos tiek mažmenos principu. Tai pat azoto skatintojų papildus sportui galite įsigyti ir lokalioje „Papildų olimpas“ parduotuvėje Telšiuose. Dėl iškilusių klausimų kreipkitės svetainėje patiektais kontaktais.