maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MuscleMeds Amino Decanate Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiau.. Muscle Meds Product #: aminodecanate Regular price: $27.26 $27.26 20
MuscleMeds Amino Decanate (360 g.)

MuscleMeds Amino Decanate

Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiausių aminorūgščių reikalingų atsistatymui po intensyvių treniruočių bei sukeliančių maksimalų anabolinį ir antikatabolinį efektą. Negana to, kad MuscleMeds mokslininkų komanda nustatė bei šiame produkte pateikė vartotojams svarbiausias aminorūgštis, maksimaliam efektui pasiekti buvo integruota DecaDrive sistema.

Gamintojas: Muscle Meds
Talpa:
* Skonis:
- +

Kaina: 32.98€  28.00€

Pažymėti

Palyginti

Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiausių aminorūgščių reikalingų atsistatymui po intensyvių treniruočių bei sukeliančių maksimalų anabolinį ir antikatabolinį efektą. Negana to, kad MuscleMeds mokslininkų komanda nustatė bei šiame produkte pateikė vartotojams svarbiausias aminorūgštis, maksimaliam efektui pasiekti buvo integruota DecaDrive sistema. DecaDrive – unikali ir tik MuscleMeds kompanijos naudojama aminorūgščių transporto sisrtema padedanti aminorūgštims greičiau patekti į kraują ir raumenis. Porcijoje yra net 5 g BCAA santykiu 10 (leucino):1(izoleucino):1(valino) kai įprastinių BCAA santykis yra 2:1:1. Naujausi moksliniai tyrimai teigia, kad leucinas yra svarbiausia aminorūgštis aktyvuojanti baltymų sintezę ir kartu skatinanti raumenų atsistatymą. Todėl Amino Decanate sudėtyje jo yra tikrai daug.

5 g aukščiausios kokybės, puraus glutamino padės padidinti liesą raumenų masę, sustiprins imunitetą ir paspartins atsistatymą po sunkių krūvių. Kiekvienoje porcijoje yra 500 mg kritiškai svarbių aminorūgščių komplesas (CCAA) užtvirtinsiantis Amino Decanate poveikį ir greitą atsistatymą po treniruočių. 

Amino Decanate – naujausia ir pažangiausia aminorūgščių formulė sukurta sukelti maksimaliam anaboliniui efektui sukelti bei kartu apsaugoti raumenis nuo katabolizmo – irimo procesų, kurie neišvengiami ilgai trunkančių, sunkių treniruočių metu.

Produkto ypatybės:

  • Pilnas spektras raumenų augimui reikalingų aminorūgščių
  • 5 gramai BCAA santykiu
  • 10:1:1 5 gramai farmacinės kokybės glutamino
  • 500 mg kritinių aminorūgščių mišinys

 

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

“MuscleMed AMINO DECANATE” (su saldikliais)

(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 360 g. (1 porcija yra 12 g.).

Sudedamosios dalys: BCAA šakotųjų grandinių aminorūgštys (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas); L-glutaminas, CCAA aminorūgščių kompleksas (L-alaninas, L-argininas, L-histidinas, L-prolinas, L-metioninas, L-treoninas, L-fenilalaninas, L-tirozinas, L-asparaginas, L-aspartatas, L-cisteinas, glicinas, L-serinas, L-triptofanas, L-lizinas). Kitos sudedamosios dalys: natūralios kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, saldikliai acesulfamas K ir sukralozė, dekano rūgštis, polietilenglikolis 8000, polietilenglikolis 3350, dažiklis dažiklis alura raudonasis (E129 gali neigiamai paveikti vaikų dėmesį ir aktyvumą).

  1 porcija yra 12 g. RMV
BCAA šakotųjų grandinių aminorūgštys santykiu 10:1:1 5 g. *
L-leucinas    
L-valinas    
L-izoleucinas    
L-glutaminas 5 g. *
CCAA aminorūgščių kompleksas: 500 mg. *
L-alaninas, L-argininas, L-histidinas, L-prolinas,
L-metioninas, L-treoninas, L-fenilalaninas, L-tirozinas,
L-asparaginas, L-aspartatas, L-cisteinas, glicinas,
L-serinas, L-triptofanas, L-lizinas
   

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti 1 porciją (1 dozatoriaus kaušelis – 12 g) su 200-250 ml vandens, sulčių ar kito mėgstamo gėrimo ir vartokite 1 -2 porcijas per dieną.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas sudėtyje esančiom medžiagom. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų. 

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.
Importuotojas: MS SPORT, IĮ, Laisvės g 3, Telšiai, tel. 8 613 76673, www.papilduolimpas.lt.

 

Produkto informacija
360 g.
Kaina: 32.98€  28.00€