maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Visi produktai

Papildai sportui – tai tam tikrų vitaminų ir aktyvių medžiagų kompleksas, papildantis įprastinę žmogaus dienos mitybą, tačiau visiškai jos nepakeičiantis. Daugelis žino, kad sportas ir subalansuota mityba yra geriausias būdas išlikti sveikam ir žvaliam. Tai pagrindinė sveikos gyvensenos taisyklė, kurios gydytojai pataria laikytis kiekvienam žmogui, siekiančiam mažiau sirgti ir išlikti sveikam. Įtraukę į savo mitybą papildus sportui, gausite visų reikalingų vitaminų ir maisto medžiagų. Papildai sportui padeda didinti raumenų masę ir ištvermę. Taip pat jie suteikia papildomos energijos, kuri yra būtina intensyviai sportuojant. Taip Jums niekad nepritrūks ištvermės ir energijos sportuojant ar dirbant aktyvų fizinį darbą.

MusclePharm Combat Powder

(1.81 Kg., 4.54 Kg.)

48.99€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm Creatine

(300 g.)

18.98€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm CLA

(90 kapsulių)

20.29€  16.34€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm Muscle Gel

(12 Pakuočių)

31.99€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm Shred Matrix

(120 kapsulių)

30.00€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm Combat Casein

(0.91 Kg., 1.81 Kg.)

66.59€  57.64€

Gamintojas: Musclepharm

MusclePharm BCAA 3:1:2

(215 g.)

23.20€

Gamintojas: Musclepharm

FitMiss Delight

(0.91 kg.)

43.49€

Gamintojas: Fit Miss

FitMiss Cleanse

(60 kapsulių)

24.99€

Gamintojas: Fit Miss

FitMiss Tone

(60 kapsulių)

24.59€

Gamintojas: Fit Miss

Arnold Iron Mass

(2.27 kg.)

49.99€

Gamintojas: Arnold Series

Arnold Iron Whey

(2.27 kg.)

54.99€

Gamintojas: Arnold Series

BPI Vortex

(0.150 gr.)

31.90€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Vortex + Whey-HD Sample

(0.150 gr.)

31.90€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Blox

(150 gr.)

30.99€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Build-HD

(0.150 gr.)

32.98€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Pump-HD

(0.330 gr.)

33.88€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Stim Elite

(0.90 gr.)

34.99€

Gamintojas: BPI Sports

BPI Rush

(30 porcijų (120 g.))

31.99€

Gamintojas: BPI Sports

Dažnai nutinka taip, kad dėl intensyvių treniruočių, sudeginamų kalorijų ir iš organizmo pašalinamų mineralų žmogus negauna visų reikalingų maisto medžiagų. Dėl šios priežasties labai svarbu savo organizmui padėti ir reikalingų vitaminų bei mineralų jam suteikti papildomai.

Norite pasiekti maksimalių rezultatų sporto srityje? Tuomet mes Jums rekomenduojame mitybą, treniruotes ir papildus sportui derinti kompleksiškai, kad kūną tobulintumėte visapusiškai.

Mūsų siūlomi papildai sportui yra gaunami iš JAV ir Kanados gamintojų, kurie pasaulyje yra top dešimtuke tarp pačių geriausių. Būtent dėl šios priežasties mes parduodame maisto papildus, kurie pasižymi itin gera kokybe. Internetinėje parduotuvėje „Papildų Olimpas“ sporto papildai dažniausiai užsakomi internetu! Tai patogus, greitas ir patikimas būdas papildus sportui įsigyti neiškėlus kojos iš namų! O geriausia tai, kad sporto papildai gali būti išsiųsti ne tik į bet kurį Lietuvos, tačiau ir į bet kurį Europos miestą. Tad nesnauskite ir raumenis auginkite kartu su sporto papildais iš „Papildų Olimpo“.

Mūsų svetainėje įsigysite viską, ko reikia geriausiems jūsų treniruočių rezultatams pasiekti.
Tiek profesionaliems sportininkams, tiek laisvalaikiu sportuojantiems žmonėms vienas svarbiausių dalykų yra sveikas maistas. Taisyklingai parinktas maistas sportui ir jo rezultatams turi didelės reikšmės. Sportuojančio žmogaus maisto racioną praplėtus dar ir maisto papildais, pasiekti trokštamų sporto rezultatų yra lengviau, organizmas lengviau atsistato po fizinių krūvių. Subalansavus mitybą, papildai sportavimą padaro efektyvesnį. Mūsų maisto papildų sportui parduotuvė siūlo profesionalius papildus tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams. Maisto papildai sportui internetu - patogiausia galimybė įsigyti patikimą maistą sportui ypač gera kaina.Mūsų svetainėje rasite ir kitų treniruotes palengvinančių ir komfortą sportuojant suteikiančių prekių. Čia neišeidami iš namų galite įsigyti visą jums reikiamą sportinę aprangą, priedus ir aksesuarus sportui. Tiems, kurie nori nudžiuginti savo artimą žmogų sveika ir įkvepiančia dovana, siūlome įsigyti dovanų kuponus. Atkreipkite dėmesį, kad turime skiltį „Papildų akcijos“, į kurią visuomet verta užsukti išsirinkti pasiūlymų geriausia kaina. Norinčius sekti sporto naujienas, sužinoti sportuojantiems aktualius dalykus bei įdomybes kviečiame nuolat apsilankyti mūsų kuriamame bloge

Papildus sportuojantiems galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų lokalioje maisto papildų parduotuvėje Telšiuose tiek didmeninės tiek mažmeninės prekybos principu. Maistą sportui siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Tauragę, Šilutę, Alytų, Marijampolę, Plungę, Mažeikius, Ukmergę, Jonavą, Druskininkus, Raseinius, Kėdainius, Uteną bei kitus Lietuvos miestus. Dėl detalesnės informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis nurodytais kontaktais.