maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Vandensvydis

Vandensvydis – unikali ir išskirtinė sporto šaka, reikalaujanti puikaus aikštės matymo, bei kitų savybių, tokių kaip ištvermė, greitis, reakcija ir tikslumas. Vandensvydis yra komandinė sporto šaka, žaidžiama vandenyje.

Propaguojantiems šią sporto šaką rekomenduojame bazinių maisto papildų sąrašą, kurie ne tik sustiprins jūsų kūno raumenis, bet ir suteiks daugiau energijos. Žaidžiant vandensvydį, jums reikalinga energijos dozė leis aktyviai treniruotis bei pasirodyti varžybose. Prie bazinių maisto papildų apgalvotai priderinę papildomus produktus, sukursite efektingas mitybos grandines.

Dėl išsamesnių konsultacijų kreipkitės į „Papildų Olimpas“ komandą.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

Prieš

Sportuojate vandenyje, tad Jums yra labai svarbu išvengti raumenų spazmų. Prieš varžybas rekomenduojame vartoti papildus, kuriuose gausu vitaminų ir pieno rūgštį šalinančių elementų.

Rinkitės:

Taip pat rekomenduojame pamėginti ilgesnį laiko tarpą veikiančius angliavandenius.

Rinkitės:

Per

Sportuojate vandenyje, tad nejaučiate kaip Jūsų kūnas gausiai prakaituoja, o tai reiškia, kad Jūs netenkate skysčių. Jei laiku nepagirdysite savo organizmo, neteksite mineralų ir tai lems ne tik sumažėjusius ištvermės rodiklius, bet ir galimai mėšlungio traukiamus raumenis.

Rinkitės gėrimus, praturtintus mineralais bei amino rūgštimis; šios medžiagos leis vandensvydininkams užmiršti apie raumenų mėšlungį. Na ir, žinoma, kas labiau užtveria kelią raumenų traukimui nei greitai įsisavinamas magnis.

Rekomenduojame šiuos papildus:

Po

Po vandensvydžio varžybų sportininkų organizmas būna išsekęs ir jei Jūsų komanda žaidžia turnyre, po dienos ar kelių Jūs privalėsite vėl būti žvalus ir maksimaliai pasiruošęs. Pamaitinkite savo raumenis aminorūgštimis, kurios pagreitins raumenų atsistatymą, bei mineralais, vitaminais ir angliavandeniais, sugrąžinančiais išeikvotą energiją.

Po treniruotės ar varžybų tinkantys papildai:

Kiti papildai

Propaguojantys vandensvydį sportininkai supranta, kad norėdami palaikyti bendrą savijautą privalo vartoti vitaminus. Jie yra nepamainomos medžiagos aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusiems atletams.

Dalyvaujantiems turnyre vandensvydininkams rekomenduojame BCAA amino rūgštis (veiksmingiausias ir naudingiausias amino rūgčių šaltinis rinkoje), kurios padės greičiau atstatyti bei sustiprinti raumenis.

Rinkitės šiuos papildomus produktus: