maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Raumenų masei

Norintiems akivaizdžiai padidinti bei kurį laiką išlaikyti raumenų masę, rekomenduojame naudoti produktus, savo sudėtyje turinčius daug baltymų. Atkreipkite dėmesį į suvartojamų kalorijų kiekį. Per dieną surenkamas optimalus kalorijų kiekis užtikrina sklandų organizmo darbą bei palaiko bendrąją gerą savijautą.

Raumenų masei auginti visavertė mityba – svarbu, tačiau specialūs papildai raumenų ryškinimui ar kitaip tariant raumeninės masės didinimui gali paspartinti procesą, suteikdami organizmui koncentruotą reikalingiausių medžiagų kiekį. Papildai raumenų masei didinti domina ne tik vyrus, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, bet ir moteris. Jos nori ryškesnių sėdmenų, rankų ar nugaros raumenų. Visa tai lengviau suformuoti gali padėti specialūs papildai raumenų ryškinimui.

Trokštamus rezultatus pasieksite kur kas greičiau, jei mitybą derinsite su papildais raumenims didinti.

Papildai didinantys raumenis – tai įvairios rūšies baltymais ar tam tikrą angliavandenių kiekį savo sudėtyje turintys produktai. Šiandien papildai raumenų masei didinti yra keleto rūšių, tad juos rinktis reikėtų pagal tai, kokių medžiagų trūksta organizmui arba kokie Jūsų siektini tikslai.