maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Ištvermei

Ištvermės palaikymui bei stiprinimui sukurti papildai (dažniausiai vadinami "papildai ištvermei") labai dažnai pasižymi panašia sudėtimi kaip ir energiją stimuliuojantys papildai. Bene svarbiausia medžiaga sportininko ištvermei – angliavandeniai. Jūsų fizinis aktyvumas laiko prasme priklausys nuo to, kaip optimaliai aprūpinsite savo organizmą angliavandeniais. Iš natūralių maisto produktų negausime tiek naudingų medžiagų, kurių reikia sportuojančiam kūnui kaip iš specializuotų papildų ištvermės sportui. 

Prie natūralaus maisto ir  papildų ištvermei ir jėgai didinti nepamirškite ir gėrimų, kuriuose gausu ištvermės palaikymui reikalingų mineralų.

Pratinkite save prie teisingo ir energiją bei ištvermę skatinančio maisto raciono. Stenkitės valgyti angliavandeniais praturtintą maistą ne tik prieš treniruotę, tačiau visada. Tam puikiai tiks ryžiai, grikiai, košės, vaisiai.

Vieno svarbiausių angliavandenių – glikogeno – optimalus kiekis organizme užtikrins, jog patiriant fizinį krūvį ilgą laiką taip greit nepavargsite. O jeigu jums reikalinga ištvermė čia ir dabar vartokite greituosius angliavandenius (dažniausiai tai želė formos papildai).

Jei Jus domina papildai ištvermei didinti, tačiau reikia konsultacijos, galite susisiekti su "Papildų olimpas" komanda. Ji Jums padės išsirinkti tinkamiausius papildus ištvermei.