maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Futbolas

Populiariausia sporto šaka pasaulyje laikomas futbolas, jau kuris laikas sėkmingai gyvuoja ir Lietuvoje. Futbolas šiandien turi gana aiškų fanų bei propaguotojų būrį ir gana ryškiai konkuruoja kartu su antrąją Lietuvos religija tituluojamu krepšiniu.

Norintiems žaisti futbolą nereikia ypatingo pasirengimo ar didelių finansų. Be futbolo kamuolio, patogių sportinių batelių ir lauko, kur spardysite kamuolį, jums prireiks nebent tik komandos. Futbolas gali būti tiek smagus būdas praleisti laisvalaikį, tiek profesionalaus pasirengimo reikalaujantis darbas.

Nepriklausomai nuo to, kaip profesionaliai užsiiminėjama futbolu, ši sporto šaka pasižymi itin staigiais įsibėgėjimais ar sustojimais. Siekiant išlaikyti normalią organizmo būklę, likti koncentruotiems ir greitai nepavargti, rekomenduojame vartoti specialiai futbolą žaidžiantiems žmonėms sudarytus maisto papildus. Futbolo papildai arba papildai futbolui (taip vadinami futbolininkų tarpe) padeda raumenims atsigauti po intesyvių treniruočių ar varžybų, suteikia daugiau jėgų jų metu. Vertėtų nepamiršti, jog geriausią fizinę formą galima pasiekti sveikai maitinantis ir naudojant sureguliuotą kiekį reikalingiausių maisto papildų futbolininkams prieš, po bei pačių treniruočių metu. Jeigu abejojate dėl savo gyvensenos pasirinkimo, konsultuokitės su „Papildų Olimpas“ komanda. Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamus papildus futbolui, kurie leis laisvai jaustis aikštėje ir spardyti kamuolį ilgiau nei paprastai.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

Prieš

Svarbiausia maisto medžiaga paskutinėmis valandomis prieš treniruotę yra angliavandeniai, tad ir organizmo papildymas jais turėtų būtu visavertis. Tinkamiausias maistas prieš futbolo treniruotę yra makaronai, košės, o norintiems lengvų užkandžių – bananai. Reikalingos energijos ir jėgų suteikti gali ir specialūs gėrimai Extrifit EXPRESS ENERGY GEL.

Labai svarbus aspektas – skysčiai. Tam, kad liktumėte ištvermingi visos treniruotės metu, likus maždaug 2 val. iki jos pradžios, intensyviau gerkite. Be paprasto vandens jums ypač pravers mineralų, vitaminų ir angliavandenių prisotinti specialūs gėrimai FitMax Carbo. Skysčiai užkerta kelią organizmo dehidratacijai ir dėl jos kylančioms kitoms problemoms.

Tinkami produktai:

Per

Futbolas – sporto šaka, kurios eigoje galimos dviejų rūšių pertraukos: tai visai trumpos, minutinės, bei viena ilga pertrauka viso žaidimo viduryje. Tokiais poilsio momentais rekomenduojama vartoti greituosius angliavandenius tokius kaip FitMax Carbo. Jie suteiks reikalingos energijos.

Tinkami produktai:

Po

Pasibaigus futbolo treniruotei ar rungtynėms, būtina atkurti raumenų masę. Fizinis išsekimas ar traumos bus panaikintos daug greičiau, jei naudosite produktus, skirtus atstatyti didelio fizinio krūvio išsekintą organizmą. Atkreipkite dėmesį, ar maisto produktuose ir papilduose yra angliavandenių ir baltymų. Jie – patys reikalingiausi šiuo periodu.

Tinkami produktai:

Kiti papildai

Žaidžiant futbolą, svarbu ne tik sureguliuota mityba. Tinkamas deguonies, vitamino C, amino rūgšties, kitų multivitaminų bei mineralų kiekis, bet ir tinkamas poilsis ar miegas. Su specialiais papildais lengva praturtinti organizmą maistingosiomis medžiagomis bei lengviau pailsėti. Tik stiprus ir pailsėjęs organizmas gali siekti aukštų rezultatų.

Rinkitės iš šių produktų: