maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Burneika Sports Hyper Pump Visų profesionalų pamėgtas prieštreniruotinis maisto produktas, kurį privalai išbandyti ir TU! „Hype.. Burneika Sports Product #: 295 Regular price: $42.97 $42.97 Išparduota
Burneika Sports Hyper Pump

Burneika Sports Hyper Pump

Visų profesionalų pamėgtas prieštreniruotinis maisto produktas, kurį privalai išbandyti ir TU! „Hyper Pump“, tai galingas NO azoto skatintojas, suteikiantis žvėriškos energijos, bei paversentis Jūsų treniruotę pragariškai intensyvia!

Gamintojas: Burneika Sports
- +
Šiuo metu prekės sandėlyje nėra

Kaina: 51.99€

„Hyper Pump“ - tai prieš treniruotes vartojamas maisto produktas, kuris sukurtas ir profesionaliems kultūristams, ir siekiantiems taip atrodyti. „Hyper Pump“ aktyvina kraujo atitekėjimą į raumenis, taip pat didina raumenų ląstelių masę ir organizmui teikia citrulino malato, kreatino ir beta alanino dozes, kurių kiekiai patvirtinti tyrimais. Būtent kreatinas atlieka labai svarbų vaidmenį jėgos didinime bei raumenų susitraukime. Šio subalansuoto produkto dėka pagreitėja raumenų masės augimas ir jėga.

„Hyper Pump“ yra sukurtas kultūristams, jėgos sportininkams bei sportininkams-mėgėjams, kad vartojant esmines anabolines ir antikatabolines medžiagas būtų pagerintas raumenų augimas. Taip pat kiekvienam, užsiimančiam jėgos treniruotėmis ar kitu sportu tam, kad būtų padidintas energijos lygis ir pajėgumas.

Atskleiskite savo tikrąjį genetinį potencialą su „Hyper Pump“!

Rekomendacijos vartojimui: dėl STIPRAUS POVEIKIO vartotojams reikėtų suvartoti ½ porcijos (pusę kaušelio), kad įvertinti toleravimą. Įvertinus asmeninį toleravimą, vartokite 1 porciją (1 kaušelį), 30-40 minučių prieš treniruotę. Nevartoti daugiau kaip 2 kaušelius vienu metu.

NEVIRŠYKITE REKOMENDUOJAMOS KASDIENINĖS DOZĖS. NAUDOKITE TIK PAGAL NURODYMUS.

PASTABA: Prašome nevartoti kartu su kitais maisto papildais, vaistais, maistu, kuris yra laikomas stimuliuojančiu. Visuomet patikrinkite įspėjimą ant etiketės, prieš vartodami „HYPER PUMP“ su kitais produktais.

Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams

“Hyper Pump” (su saldikliais)

(50 porcijų)

Grynasis kiekis: 331,75 g. (milteliai). 

Sudedamosios dalys: mėlynžiedės taškuonės ekstraktas (lot. bacopa monniera, L-citrulino DL-malatas), arginino alfa- ketoglutaratas, dikreatino malatas, aminorūštys (B- alaninas, L- taurinas, leucinas, izoleucinas, valinas, argininas, kreatino fosfatas, cukraus ekstraktas iš paprastojo kukurūzo (lot. zea mays. gliukonolaktonas), kofeinas, tikrojo kakavmedžio sėklų ekstraktas (lot. Theobroma cacao (teobrominas 3,7- dihidro-3,7-dimetil-1H-purino- 2,6-dionas)), citrusinių vaisių ekstraktas (naringinas), dėmėtojo snapučio ekstraktas ( lot. Geranium maculatum), obuolių rūgštis, emulsiklis silicio dioksidas (E551).

DĖMESIO: sudėtyje yra kofeino kofeino kiekis 200 mg. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims.

 

Kiekis 1 porcijoje

RMV

L- taurinas

1920 mg

*

Leucinas

640 mg

*

Izoleucinas

640 mg

*

Valinas

640 mg

*

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirtiės maisto produktą sportininkams, suaugusiems vyrams po 1 porcija (1 kaušelis miltelių), sumaišyta su (120-250 ml) vandeniu, 20- 30 minučių prieš treniruotes.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Kontraindikacijos: organizmo netoleravimas preparato sudėtyje esančiom medžiagom, nėštumas, maitinimas krūtimi. Negalima vartoti asmenims, kuriems nėra suėje 18 metų. Nenaudoti turint prastatos sutrikimą, cukrinį diabetą, širdies ligų, aukštaą kraujo spaudimą, kepenų sutrikimų, hormonų sutrikimą.


Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Burneika Enterprises LLC, Las Vegas, NV, JAV.
Importuotojas: MS SPORT, IĮ, Laisvės g 3, Telšiai, tel. 8 613 76673, www.papilduolimpas.lt.
 

 

Mūsų svetainėje įsigysite viską, ko reikia geriausiems jūsų treniruočių rezultatams pasiekti.
Tiek profesionaliems sportininkams, tiek laisvalaikiu sportuojantiems žmonėms vienas svarbiausių dalykų yra sveikas maistas. Taisyklingai parinktas maistas sportui ir jo rezultatams turi didelės reikšmės. Sportuojančio žmogaus maisto racioną praplėtus dar ir maisto papildais, pasiekti trokštamų sporto rezultatų yra lengviau, organizmas lengviau atsistato po fizinių krūvių. Subalansavus mitybą, papildai sportavimą padaro efektyvesnį. Mūsų maisto papildų sportui parduotuvė siūlo profesionalius papildus tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams. Maisto papildai sportui internetu - patogiausia galimybė įsigyti patikimą maistą sportui ypač gera kaina.Mūsų svetainėje rasite ir kitų treniruotes palengvinančių ir komfortą sportuojant suteikiančių prekių. Čia neišeidami iš namų galite įsigyti visą jums reikiamą sportinę aprangą, priedus ir aksesuarus sportui. Tiems, kurie nori nudžiuginti savo artimą žmogų sveika ir įkvepiančia dovana, siūlome įsigyti dovanų kuponus. Atkreipkite dėmesį, kad turime skiltį „Papildų akcijos“, į kurią visuomet verta užsukti išsirinkti pasiūlymų geriausia kaina. Norinčius sekti sporto naujienas, sužinoti sportuojantiems aktualius dalykus bei įdomybes kviečiame nuolat apsilankyti mūsų kuriamame bloge

Papildus sportuojantiems galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų lokalioje maisto papildų parduotuvėje Telšiuose tiek didmeninės tiek mažmeninės prekybos principu. Maistą sportui siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Tauragę, Šilutę, Alytų, Marijampolę, Plungę, Mažeikius, Ukmergę, Jonavą, Druskininkus, Raseinius, Kėdainius, Uteną bei kitus Lietuvos miestus. Dėl detalesnės informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis nurodytais kontaktais.