maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MadMax Sintetinis diržas Simple The Best MFB-421 Pagrindinė diržo dalis pasiūta iš kokybiško, labai lengvo ir atsparaus juostinio nailono, kuris iš i.. MadMax Product #: MFB_421 Regular price: $17.76 $17.76 20
Raudona
Mėlyna

MadMax Sintetinis diržas Simple The Best MFB-421

Pagrindinė diržo dalis pasiūta iš kokybiško, labai lengvo ir atsparaus juostinio nailono, kuris iš išorinės diržo pusės apsiūtas raudonos ar mėlynos spalvos „Lycra“ audiniu. Švelni medžiaga, esanti vidinėje diržo pusėje, užtikrina patogų jo nešiojimą. Visas diržas apmuštas kokybišku raizgytu špagatu. Nugaros pusėje diržas susidaro 6‘‘ plotį, kuris laipsniškai siaurėja ties abejais šonais. Todėl diržas puikiai prisitaiko prie kūno, o plati pilvo ir nugaros juosta užtikrina lengvus judesius, kas ypatingai svarbu treniruotės metu. Dėl bendro diržo lengvumo, naudotų medžiagų, galima drąsiai teigti, kad diržas „Simple The Best“ savo ergonominės savybėmis bei ypatingai geru užsegimu, nepriklausomai nuo užsegimo juostos patempimo ir esančių diržo skylučių, pralenkia klasikinį odinį ar „Sandwich 6‘‘ tipo diržus.

Dauguma pasaulio kultūristų naudoją šį „Simple The Best“ diržą dėl ypatingo tvirtumo.

Paskirtis - Vidutinio sportinio pažangumo ir profesionalams, t. y. tiek vyrams, tiek moterims, kuriems diržas užtikrina maksimalią nugaros apatinės kūno dalies atramą. Šis diržas ypač tinka jėgos sporto treniruotėms, kada kilnojami labai sunkūs svarmenys.

Gamintojas: MadMax
Spalva:
* Dydis:
* Dydis:
- +
- +

Kaina: 21.49€

Kaina: 21.49€

Pažymėti

Palyginti

Dydžiai: S-XXL
Panaudotos medžiagos: 100% nailonas 
Dydžių lentelė. Matuojamas juosmuo

Size  XS S M L XL XXL
 MFB421 - 68 – 85 cm 78 – 95 cm 88 – 105 cm 93 – 110 cm 98 – 115 cm

 Spalva: raudona / mėlyna

DĖMESIO! PRIEŠ PERKANT PREKĘ, PIRMA PASIDOMĖKITE AR JI YRA SANDĖLYJE, NES PREKIŲ LIKUČIAI LABAI DAŽNAI KEIČIASI. [email protected] arba kontaktų formoje KONTAKTAI.