maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MadMax Apsauginis diržas Contoured Full Leather Belt Restless and Wild - MFB-999 (MFG-999) Išorinė ir vidinė diržo pusės pasiūtos iš aukščiausios kategorijos odos, su logotipu „Mad Max“. Jis .. MadMax Product #: 603 Regular price: $44.62 $44.62 10
MadMax Apsauginis diržas Contoured Full Leather Belt Restless and Wild - MFB-999 (MFG-999)

MadMax Apsauginis diržas Contoured Full Leather Belt Restless and Wild - MFB-999 (MFG-999)

Išorinė ir vidinė diržo pusės pasiūtos iš aukščiausios kategorijos odos, su logotipu „Mad Max“. Jis užtikrina puikų diržo ir stuburo sukibimą, patogumo jausmas išlieka visos treniruotės metu. Per visą diržą einantis dvigubas peltakys sukuria diržo solidumo forma ir užtikrina ilgalaikį jo dėvėjimą. Tai - profesionalams... todėl reikia kuo mažiau kalbėti!!!!!!!!

  • Anatomiškai aptakus.
  • Aukščiausia odos klasė.
  • išskirtinio dizaino.
Gamintojas: MadMax
* Dydis:
- +

Kaina: 53.99€

Dydžiai: S-XXL
Panaudotos medžiagos: 100% oda
Dydžių lentelė. Matuojamas juosmuo

Size  XS S M L XL XXL
MFB245 - 62 – 80 cm 72 – 90 cm 82 – 100 cm 92 – 110 cm 102 – 120 cm

 Spalva: juoda

DĖMESIO! PRIEŠ PERKANT PREKĘ, PIRMA PASIDOMĖKITE AR JI YRA SANDĖLYJE, NES PREKIŲ LIKUČIAI LABAI DAŽNAI KEIČIASI. [email protected] arba kontaktų formoje KONTAKTAI.

Mūsų svetainėje įsigysite viską, ko reikia geriausiems jūsų treniruočių rezultatams pasiekti.
Tiek profesionaliems sportininkams, tiek laisvalaikiu sportuojantiems žmonėms vienas svarbiausių dalykų yra sveikas maistas. Taisyklingai parinktas maistas sportui ir jo rezultatams turi didelės reikšmės. Sportuojančio žmogaus maisto racioną praplėtus dar ir maisto papildais, pasiekti trokštamų sporto rezultatų yra lengviau, organizmas lengviau atsistato po fizinių krūvių. Subalansavus mitybą, papildai sportavimą padaro efektyvesnį. Mūsų maisto papildų sportui parduotuvė siūlo profesionalius papildus tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams. Maisto papildai sportui internetu - patogiausia galimybė įsigyti patikimą maistą sportui ypač gera kaina.Mūsų svetainėje rasite ir kitų treniruotes palengvinančių ir komfortą sportuojant suteikiančių prekių. Čia neišeidami iš namų galite įsigyti visą jums reikiamą sportinę aprangą, priedus ir aksesuarus sportui. Tiems, kurie nori nudžiuginti savo artimą žmogų sveika ir įkvepiančia dovana, siūlome įsigyti dovanų kuponus. Atkreipkite dėmesį, kad turime skiltį „Papildų akcijos“, į kurią visuomet verta užsukti išsirinkti pasiūlymų geriausia kaina. Norinčius sekti sporto naujienas, sužinoti sportuojantiems aktualius dalykus bei įdomybes kviečiame nuolat apsilankyti mūsų kuriamame bloge

Papildus sportuojantiems galite užsisakyti internetu arba įsigyti mūsų lokalioje maisto papildų parduotuvėje Telšiuose tiek didmeninės tiek mažmeninės prekybos principu. Maistą sportui siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Tauragę, Šilutę, Alytų, Marijampolę, Plungę, Mažeikius, Ukmergę, Jonavą, Druskininkus, Raseinius, Kėdainius, Uteną bei kitus Lietuvos miestus. Dėl detalesnės informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis nurodytais kontaktais.