maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MadMax

MadMax

 

MadMax“ - tai viskas, ko reikia sporto, kultūrizmo ar fineso profesionalų bei mėgėjų sveikatai ir apsaugai. MadMax aksesuarai sportui – tai pirštinės fitnesui, apsauginiai diržai, riešiniai diržai svoriui laikyti, alkūnės, kelių ir sąnarių įvarai, elastiniai bintai ir dar daugiau.

MadMax pirštinės bei kiti aksesuarai yra universalūs ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Iš aukštos klasės medžiagų (oda, orui ir prakaitui pralaidus kamšalas, tvirtas ir kokybiškas „Lycra“ audinys) pasiūta produkcija užtikrina pirštinių ilgaamžiškumą ir optimalų funkcionalumą. Galima rinktis net iš 9 pirštinių fitnesui modelių.

Ne ką mažiau populiari šio čekų gamintojo prekė – specialūs diržai vyrams ir moterims, užtikrinantys maksimalią nugaros apatinės dalies apsaugą didelių apkrovų metu. Iš aukščiausios kokybės nailono bei „Lycra“ audinio pagaminti diržai yra ergonomiški, pasižymintys tvirtumu ir ilgaamžiškumu. MadMax diržas – tai, ko reikia saugioms sporto treniruotėms.

Atsiliepimai apie MadMax produkciją yra tik palankiausi. Ne tik pirštinės, diržai, o taip pat ir kiti aksesuarai (bintai, įtvarai) jau ne vieną atletą apsaugojo nuo traumų, galinčių ištikti net ir eilinės treniruotės metu. Rekomenduojame rinktis šį gamintoją saugiam ir efektyviam sportui.

MadMax kaina, kuria parduodami įvairūs aksesuarai sportui, yra prieinama kiekvienam sportu užsiimančiam vyrui ar moteriai. Papilduolimpas.lt siūlome šias prekes užsisakyti internetu (tiek didmena, tiek mažmena). Pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir kituose miestuose.