maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FortiFX papildai

FortiFX papildai

Pasaulyje išgarsėjęs virėjas Robert Irvine ir „FortiFX“ įkūrėjas bei pramonės pionierius Sean Perich dirbo kartu kuriant „FIT CRUNCH“™; jie laikėsi vienos taisyklės: JOKIŲ KOMPROMISŲ. Šie du pramonės lyderiai paskatino vienas kitą sukurti produktą, vertą jų reputacijos ir pralenkiantį jūsų lūkesčius: „FIT CRUNCH“™, vienintelė pasaulyje 6 sluoksnių kepta batonėlį.

Viename batonėlyje yra 30 gramų aukščiausios kokybės baltymų mišinio, įskaitant išrūgas – elementai, kuriuos gali įsisavinti organizmas. Batonėlyje yra nedaug cukraus, jie taip pat yra lengvai virškinami.

Skonis – kaip visada – jokių kompromisų.

Virėjas Robert Irvine, visą gyvenimą užsiiminėjantis kultūrizmu bei pripažintas kulinarijos ekspertas, žinomas kaip sugebantis suteikti puikų skonį maistingiems valgiams, apie savo batonėlius pasakoja taip: „Tokia pat puiki, kaip viskas, ką esu padaręs“.

Virėjui Roberto vizijai partneriu idealiai tiko ne kas kitas, kaip „FortiFX“ įkūrėjas Sean Perich. Sean savo įmonės veiklą pradėjo 2001 m., nedidelėje buto virtuvėje. Pavargęs nuo rinkoje esančių nesuvirškinamų baltyminių batonėlių valgymo, jis mėgino pagerinti baltyminių batonėlių gamybos būdą ir sukūrė pirmąją pasaulyje keptą baltyminį batonėlį.