maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
FitMax papildai

FitMax papildai

 

Sukūrimas

FitMax prekės ženklas ir produktai nuo pat pradžių tapo perversmu maisto papildų rinkoje. Sukurti profesionalų, išbandyti ir įvertinti geriausių sportininkų, vis dar tobulinami bendradarbiaujant su reikliausiais klientais, jie – idealus pasiūlymas tiems, kurie rūpinasi savo kūnu. Nuo pat pirmos dienos mes tobulėjame, esame gavę daug apdovanojimų, įgijome verslo partnerių ir klientų ne tik šalyje, bet užsienyje.

 

Pažangios technologijos ir naujovės

Savo pažangių technologijų laboratorijoje mes kuriame, išbandome, tobuliname ir įgyvendiname. Kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai kruopščiai kontroliavo gamybos procesą, ko pasekoje turime puikų produktą. Mūsų plati ir novatoriška maisto papildų ir maistinių medžiagų linija leis kiekvienam susikurti individualią ir veiksmingą programą ir pasiekti norimą tikslą.

 

Tyrimų ir kokybės kontrolė

Esame pirmaujantis maisto papildų ir specialiosios paskirties maisto produktų gamintojas, todėl dirbame tik su pačiais geriausiais produktų ir žaliavų tiekėjais, kad patenkintume didėjančius rinkos poreikius ir užtikrintume produktų kokybę. Tikriname kiekvieną pristatymą, kad galutinis produktas būtų nepriekaištingas. Mums svarbiausia – kokybė. Mūsų produktai sistemingai tobulėja ne tik dėl atliekamo tikrinimo ir analizės, bet ir todėl, kad prie to prisideda ir reikliausi mūsų klientai – sportininkai. Štai kodėl mes didžiuojamės galėdami kiekvieną produktą pažymėti savo logotipu, patvirtinančiu aukščiausią klasę ir kokybę.

 

Patirtis

Jau daugelį metų mes sportuojame. Daugelis iš mūsų buvo profesionalūs sportininkai. Mes žinome, ko reikia norint laimėti kovą su priešininku ir savimi bei atsistoti ant paties aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio. Todėl mes ir tapome žinomu aukštos kokybės maisto papildų tiekėju. Mūsų produktų galima įsigyti daugelyje skirtingų žemynų šalių.