maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Fitmax linijos vitaminai

Vieni reikalingiausių medžiagų žmogui yra vitaminai ir mineralai. Nors jų šiuo metu specialistai priskaičiuoja dešimtis, pačių reikalingiausių vitaminų bei mineralų reikia dar daugiau. Esant net menkam kurio nors vitamino arba mineralo trūkumui, žmogus gali jaustis ne kaip. Ypač skaudžiai tai gali atsiliepti profesionaliai sportuojantiems. Norint palaikyti gerą raumenų, kaulų, sąnarių bei kitų organų būklę reikėtų naudoti sporto papildus, kurių sudėtyje gausu tam tikrų vitaminų bei mineralų. FITMAX linijos vitaminai ir mineralai pritaikyti įvairių sporto šakų atstovams, o vartojami kasdien užtikrina reikalingą šių medžiagų kiekį ir gerą sportininko savijautą.

FitMax C-Fit

(90 kapsulių, 60 kapsulių)

9.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax CITMAG B6 + Potassium

(45 tabletės)

11.99€

Gamintojas: FitMax

FITMAX linijos vitaminai ir mineralai sukurti užsienyje bei išbandyti profesionalių tyrimų metu. Gamintojo produkcija orientuojama į bene visų sporto šakų atletus, ypatingai aktyvias sporto rūšis, o produkcijos sudėtyje gausu tokių vitaminų bei mineralų, kaip C, B6, magnio, kalcio bei kitų.
Vieni reikalingiausių sportininkams medžiagų – kalcis ir magnis – yra būtini sklandžiai kaulų bei sąnarių veiklai užtikrinti. Kai jaučiamas šių junginių trūkumas, atletas junta kaulų skausmus, lenkdamas galūnes susiduria su dideliu diskomfortu, kuris, nieko nedarant gali ir nedingti.
Vitaminas C – ne ką mažiau svarbus elementas. Kaip ir visi vitaminai, taip ir šis, suteikia organizmui didesnį atsparumą, užtvirtina sportininko energijos sąnaudas, neleidžia nusilpti. Todėl atletas ilgesnį laiką būna aktyvus ir pasižymi geresne ištverme. Be to, kūno formų pokyčiai taip pat krypsta į gerąją pusę.
Kviečiame rinktis FITMAX linijos vitaminus bei mineralus ar kitus sporto papildus internetu. Gera kaina įsigyti preparatai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus ir yra patogūs naudoti. Užsakymai pristatomi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir kituose šalies miestuose. Esant poreikiui, papildus sportui siunčiame ir visoje Europoje.